Hoekwoning te koop: Jacob van der Borchstraat 47, Utrecht
KopenUtrechtHoekwoningenJacob van der Borchstraat 47

Jacob van der Borchstraat 47

Tuinwijk-West, Utrecht

€ 100.000
Buurt Tuinwijk-West, UtrechtBekijk buurt
Albert Heijn op 280m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een opvallende hoekwoning in Tuinwijk-West

Deze hoekwoning aan de Jacob van der Borchstraat 47 in Utrecht valt op door zijn forse oppervlakte van 97 m² en een perceel van 205 m². Het bouwjaar 2014 is modern, maar het energielabel F is een aandachtspunt. Met een vraagprijs van €100.000 is deze woning aanzienlijk lager dan het buurtgemiddelde van €525.000, wat het een scherpe optie maakt. Vergelijk andere hoekwoningen in Utrecht voor een breder beeld.

De buurt Tuinwijk-West

Tuinwijk-West is een levendige buurt in Utrecht met een mix van bewoners. De omgevingsadressendichtheid is hoog (5773 adressen per km²), wat typerend is voor een zeer stedelijk gebied. De buurt telt 2315 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,8. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus het beeld is gebaseerd op cijfers. Ontdek meer over de buurt Tuinwijk-West.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Albert Heijn (280 m) of Jumbo (502 m). Basisschool Dr. Bosschool ligt twee straten verder (264 m), en ook Cleophas Jenaplan-School (565 m) is goed bereikbaar. Het station is op tien minuten lopen (1,4 km). De gemeente Utrecht biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kraaijkamp Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 100.000
Prijs per m²€ 1.031
Woonoppervlakte97m²
Perceeloppervlakte205m²
Bouwjaar2014
EnergielabelF
BuurtTuinwijk-West
WijkNoordoost
GemeenteUtrecht

Locatie

Jacob van der Borchstraat 47, Utrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Tuinwijk-West

Inwoners2.315
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Tuinwijk-West

Woningvoorraad1.102
Gem. WOZ-waarde€ 501.000
Koopwoningen59%
Huurwoningen41%

Supermarkten

67 binnen 5 km

Albert Heijn
Willem van Noortplein 6
280m
Jumbo
Merelstraat 46
502m
Albert Heijn
Oudenoord 1
932m

Scholen

129 binnen 5 km

Basisschool Dr. Bosschool
Basisonderwijs · 405 leerlingen
264m
Basisschool Cleophas Jenaplan-School
Basisonderwijs · 246 leerlingen
565m
Openbare Basisschool De Koekoek
Basisonderwijs · 331 leerlingen
582m

Veelgestelde vragen

Over Jacob van der Borchstraat 47, Utrecht

Welk energielabel heeft Jacob van der Borchstraat 47?

De woning aan Jacob van der Borchstraat 47 in Utrecht heeft energielabel F.

Is €100.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €100.000 is opvallend laag vergeleken met het buurtgemiddelde van €525.000. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt ligt rond €454.300. Het energielabel F en het feit dat er slechts 2 woningen te koop staan, kunnen de prijs beïnvloeden. Het is een scherpe prijs, maar laat je goed informeren over de staat van de woning.

Wat betekent energielabel F voor mijn woonlasten?

Energielabel F is een van de laagste labels, wat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. Je kunt hoge stookkosten verwachten. In de buurt heeft 25% van de koopwoningen label D of lager, dus het is niet uniek, maar wel een punt om rekening mee te houden. Overweeg of je wilt investeren in verduurzaming.