Tussenwoning te koop: Alexander Numankade 17, Utrecht
KopenUtrechtTussenwoningenAlexander Numankade 17

Alexander Numankade 17

Zeeheldenbuurt Hengeveldstraat en omgeving, Utrecht

€ 135.000
Buurt Zeeheldenbuurt Hengeveldstraat en omgeving, UtrechtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 248m²
72% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Utrecht

Deze tussenwoning aan de Alexander Numankade 17 in Utrecht is een echte stadsvilla. Met 248 m² woonoppervlak en een perceel van 138 m² is er volop ruimte. Het bouwjaar 1895 geeft de woning karakter, met hoge plafonds en authentieke details. De vraagprijs van €135.000 is opvallend laag voor een woning van deze omvang, zeker vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs van €614.921 in de buurt. Het is een scherpe prijs voor wie een groot huis in de stad zoekt. Bekijk ook andere tussenwoningen in Utrecht voor een idee van het aanbod.

De Zeeheldenbuurt

De woning ligt in de buurt Zeeheldenbuurt, Hengeveldstraat en omgeving, een levendige wijk in Noordoost Utrecht. De buurt telt 3320 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens (1330) en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,6. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven

Om de hoek vind je Basisschool De Wissel (280 m) en Openbare Jenaplanschool Wittevrouwen (414 m). Voor de boodschappen kun je twee straten verder terecht bij Albert Heijn (638 m) of Jumbo (691 m). Het park of plantsoen is op loopafstand (200 m). De gemeente Utrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Domvast Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 135.000
Prijs per m²€ 544
Woonoppervlakte248m²
Perceeloppervlakte138m²
Bouwjaar1895
BuurtZeeheldenbuurt Hengeveldstraat en omgeving
WijkNoordoost
GemeenteUtrecht

Locatie

Alexander Numankade 17, Utrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Zeeheldenbuurt Hengeveldstraat en omgeving

Inwoners3.320
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Zeeheldenbuurt Hengeveldstraat en omgeving

Woningvoorraad1.418
Gem. WOZ-waarde€ 668.000
Koopwoningen52%
Huurwoningen47%

Supermarkten

66 binnen 5 km

Albert Heijn
Biltstraat 90 96
638m
Jumbo
Biltstraat 74
691m
Albert Heijn
Nachtegaalstraat 55
895m

Scholen

120 binnen 5 km

Basisschool De Wissel
Basisonderwijs · 201 leerlingen
280m
Openbare Jenaplanschool Wittevrouwen
Basisonderwijs · 638 leerlingen
414m
Basisschool de Beiaard
Basisonderwijs · 234 leerlingen
594m

Veelgestelde vragen

Over Alexander Numankade 17, Utrecht

Is €135.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €135.000 is aanzienlijk lager dan de gemiddelde verkoopprijs van €614.921 in de buurt. Dit kan wijzen op een woning die mogelijk renovatie behoeft of een bijzondere situatie.

Hoe groot is de woning en het perceel?

De woning heeft een woonoppervlak van 248 m² en een perceel van 138 m². Het bouwjaar is 1895, wat betekent dat het een oudere woning is met karakteristieke kenmerken.

Wat is de ligging van de woning?

De woning ligt in de Zeeheldenbuurt in Utrecht, een stedelijke wijk met veel voorzieningen. Het treinstation is op 2,1 km afstand, en er zijn diverse supermarkten en scholen op loopafstand. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid van 4356 adressen per km².