Hoekwoning te koop: Kloosterstraat 20A, Landgraaf
KopenLandgraafHoekwoningenKloosterstraat 20A

Kloosterstraat 20A

Waubach, Landgraaf

€ 450.000
Buurt Waubach, LandgraafBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 215m²
21% groter dan gemiddeld in de buurt
PLUS op 393m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
37% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in Waubach

Deze hoekwoning aan de Kloosterstraat in Landgraaf valt op door zijn flinke oppervlakte. Met 215 m² woonruimte en een perceel van 393 m² is het een van de grotere woningen in de buurt. De woning uit 1969 heeft energielabel C. De vraagprijs van €450.000 ligt 39% boven het buurtgemiddelde van €324.000, maar daar staat wel 34% meer woonoppervlak tegenover. Bekijk ook andere hoekwoningen in Landgraaf.

Buurt Waubach

Waubach is een rustige woonbuurt in Landgraaf met zo'n 2900 inwoners. De bevolking is relatief oud: 37% is 65 jaar of ouder. Er wonen veel eenpersoonshuishoudens (685) en huishoudens zonder kinderen (470). De woningvoorraad bestaat voor 62% uit eengezinswoningen, en 52% is koop. De buurt Waubach heeft een gemiddelde stedelijkheid (3 op een schaal van 5).

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook een restaurant en een bibliotheek zijn op loopafstand. Basisschool RKBS An d'r Put ligt twee straten verder, op 212 meter. Andere scholen in de buurt zijn Oecumenische Basisschool De Wegwijzer (925 m) en Openbare Basisschool De Speurneus (949 m). Het treinstation is op 2,6 km afstand. De gemeente Landgraaf biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder OPS Advies makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 450.000
Prijs per m²€ 2.093
Woonoppervlakte215m²
Perceeloppervlakte393m²
Bouwjaar1969
EnergielabelC
BuurtWaubach
GemeenteLandgraaf

Locatie

Kloosterstraat 20A, Landgraaf

Buurt statistieken

Gegevens uit Waubach

Inwoners2.900
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Waubach

Woningvoorraad1.553
Gem. WOZ-waarde€ 219.000
Koopwoningen52%
Huurwoningen48%

Supermarkten

7 binnen 5 km

PLUS
Hovenstraat 128
393m
Jumbo
Vivaldipassage 5
2497m
Lidl
Vivaldipassage 7
2497m

Scholen

13 binnen 5 km

RKBS An d'r Put
Basisonderwijs · 180 leerlingen
212m
Oecumenische Basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 356 leerlingen
925m
Openbare Basisschool De Speurneus
Basisonderwijs · 198 leerlingen
949m

Veelgestelde vragen

Over Kloosterstraat 20A, Landgraaf

Welk energielabel heeft Kloosterstraat 20A?

De woning aan Kloosterstraat 20A in Landgraaf heeft energielabel C.

Is €450.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €450.000 ligt 39% boven het buurtgemiddelde van €324.000. De woning is echter ook 34% groter dan gemiddeld (215 m² versus 161 m²). Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en afwerking, maar de prijs per m² (€2.093) ligt onder het buurtgemiddelde van €2.424 per m².

Hoe is de buurt Waubach om in te wonen?

Waubach is een rustige buurt met veel oudere inwoners en een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen. Er zijn voldoende voorzieningen op loopafstand, zoals een supermarkt, basisschool en restaurant. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheidsgraad.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt Waubach stonden verkochte woningen gemiddeld 94 dagen te koop. Dat is iets langer dan het landelijke gemiddelde, maar het zegt niets over hoe snel deze specifieke woning verkocht zal worden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is RKBS An d'r Put op 212 meter. Ook Oecumenische Basisschool De Wegwijzer (925 m) en Openbare Basisschool De Speurneus (949 m) zijn goed bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 3,1 km afstand.

Hoe is het energielabel C te duiden?

Energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 23% van de koopwoningen label C, en 46% heeft een lager label (D of slechter). Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn voor een woning van dit type en bouwjaar.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,6 km afstand. Dat is op loopafstand (ongeveer een half uur) of een paar minuten met de fiets.

OPS Advies makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen