Hoekwoning te koop: Vriezenveenstraat 77, Tilburg
KopenTilburgHoekwoningenVriezenveenstraat 77

Vriezenveenstraat 77

Koolhoven Zuid, Tilburg

€ 589.000
Buurt Koolhoven Zuid, TilburgBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 153m²
153m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een rustige Tilburgse buurt

Deze hoekwoning uit 2009 staat in Koolhoven Zuid, een wijk waar het lekker wonen is. Met 153 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 169 vierkante meter is er volop ruimte. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €589.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit van deze woning. Kijk ook eens naar andere hoekwoningen in Tilburg voor een idee van het aanbod.

Koolhoven Zuid: een gezinsvriendelijke buurt

Koolhoven Zuid is een rustige buurt met veel eengezinswoningen. De meeste huizen zijn koopwoningen, en er wonen vooral gezinnen met kinderen. Het is er groen en ruim opgezet. De buurt Koolhoven Zuid heeft een prettige sfeer, al zijn er geen bewonersreviews om dat te staven.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, op een kwartier lopen. Ook Lidl en PLUS zijn op loopafstand. Basisscholen zijn er genoeg: Openbare Basisschool Koolhoven zit om de hoek, en Basisschool De Bloemaert is twee straten verder. De gemeente Tilburg biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Karin Meier Mattern Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 589.000
Prijs per m²€ 3.850
Woonoppervlakte153m²
Perceeloppervlakte169m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA
BuurtKoolhoven Zuid
WijkKoolhoven
GemeenteTilburg

Locatie

Vriezenveenstraat 77, Tilburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Koolhoven Zuid

Inwoners2.115
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Albert Heijn
Dalempromenade 40
1395m
Lidl
Heyhoefpromenade 115
1986m
PLUS
Heyhoefpromenade 41
2093m

Scholen

27 binnen 5 km

Openbare Basisschool Koolhoven
Basisonderwijs · 537 leerlingen
489m
Basisschool De Bloemaert
Basisonderwijs · 255 leerlingen
866m
Talent - Jan Ligthartschool Driecant
Basisonderwijs · 23 leerlingen
901m

Veelgestelde vragen

Over Vriezenveenstraat 77, Tilburg

Welk energielabel heeft Vriezenveenstraat 77?

De woning aan Vriezenveenstraat 77 in Tilburg heeft energielabel A.

Is €589.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €589.000 is aan de hoge kant voor een hoekwoning in Tilburg, maar de woning is ook ruim (153 m²) en heeft energielabel A. Of het een goede deal is, hangt af van hoe de prijs zich verhoudt tot vergelijkbare woningen in de buurt. Het is slim om de verkoopprijzen van recent verkochte hoekwoningen in Koolhoven Zuid te bekijken.

Hoe is de buurt Koolhoven Zuid om in te wonen?

Koolhoven Zuid is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. De meeste woningen zijn koopwoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt oogt ruim en kindvriendelijk. Het treinstation ligt op 1,9 km afstand, dus je bent zo in het centrum van Tilburg.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Deze woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn er geen concrete bedragen te noemen. Het label is gunstig voor het milieu en je portemonnee.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Openbare Basisschool Koolhoven (489 m) en Basisschool De Bloemaert (866 m). Voor boodschappen kun je naar Albert Heijn (1,4 km), Lidl (2,0 km) of PLUS (2,1 km). Ook zijn er diverse andere winkels en voorzieningen in de omgeving.

Hoe veilig is Koolhoven Zuid?

In de buurt zijn in totaal 30 misdrijven geregistreerd, maar zonder context is het lastig te zeggen of dat veel of weinig is. Het is een rustige woonwijk, en het aantal incidenten lijkt beperkt. Voor een preciezer beeld kun je de veiligheidscijfers van de gemeente Tilburg raadplegen.