Tussenwoning te koop: Apeldoornseweg 38, Arnhem
KopenArnhemTussenwoningenApeldoornseweg 38

Apeldoornseweg 38

Sint Marten, Arnhem

€ 1.095.000
Buurt Sint Marten, ArnhemBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 249m²
118% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 147 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 79 dagen
Coop op 266m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statige tussenwoning in Arnhem

Deze tussenwoning aan de Apeldoornseweg 38 ademt karakter. Met een woonoppervlak van 249 m² en een perceel van 226 m² is er ruimte in overvloed. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1887. De vraagprijs van €1.095.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor tussenwoningen in Arnhem ligt lager.

De buurt St. Marten

St. Marten is een rustige, groene buurt in Arnhem. De omgevingsadressendichtheid is hoog (4624 adressen per km²), wat duidt op een stedelijke omgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemêleerde bevolking zien: veel eenpersoonshuishoudens (580) en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,7. De buurt St. Marten heeft een mix van jong en oud.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop om de hoek (266 m) of de Ekoplaza (393 m). Ook de PLUS en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Jan Ligthartschool (304 m) of Montessorischool De Binnenstad (768 m). Het treinstation is tien minuten lopen (1 km). De gemeente Arnhem biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Franke & van der Aa makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.095.000
Prijs per m²€ 4.398
Woonoppervlakte249m²
Perceeloppervlakte226m²
Bouwjaar1887
EnergielabelC
BuurtSint Marten
WijkSint Marten/Sonsbeek
GemeenteArnhem

Locatie

Apeldoornseweg 38, Arnhem

Buurt statistieken

Gegevens uit Sint Marten

Inwoners1.630
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Sint Marten

Woningvoorraad906
Gem. WOZ-waarde€ 315.000
Koopwoningen33%
Huurwoningen67%

Supermarkten

48 binnen 5 km

Coop
Hommelseweg 100
266m
Ekoplaza
Looierstraat 6-8
393m
PLUS
Roggestraat 26
408m

Scholen

72 binnen 5 km

Jan Ligthartschool
Basisonderwijs · 431 leerlingen
304m
Montessorischool De Binnenstad
Basisonderwijs · 196 leerlingen
768m
Jenaplan basisschool de Sterrenkring
Basisonderwijs · 122 leerlingen
769m

Veelgestelde vragen

Over Apeldoornseweg 38, Arnhem

Welk energielabel heeft Apeldoornseweg 38?

De woning aan Apeldoornseweg 38 in Arnhem heeft energielabel C.

Is €1.095.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt 72% boven het buurtgemiddelde van €637.250, maar dat komt doordat deze woning met 249 m² veel groter is dan het gemiddelde (114 m²). Het is de duurste van de vier koopwoningen die nu in St. Marten te koop staan. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt St. Marten om in te wonen?

St. Marten is een stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en de bevolking is relatief jong. De buurt heeft een hoog voorzieningenniveau, met supermarkten, scholen en een treinstation dichtbij. Het is een rustige, groene omgeving binnen de stad.