Hoekwoning te koop: Kastanjelaan 12, Arnhem
KopenArnhemHoekwoningenKastanjelaan 12

Kastanjelaan 12

Spijkerbuurt, Arnhem

€ 995.000
Buurt Spijkerbuurt, ArnhemBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 261m²
135% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 641 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 80 dagen
PLUS op 100m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statige hoekwoning in de Spijkerbuurt

Deze hoekwoning uit 1902 ademt karakter met zijn royale 261 m² woonoppervlak en 225 m² perceel. De woning ligt in de levendige Spijkerbuurt, een buurt die bekend staat om zijn historische bebouwing en centrale ligging. Met een energielabel C is het een woning die zowel ruimte als potentie biedt. De vraagprijs van €995.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Bekijk ook andere hoekwoningen in Arnhem voor vergelijking.

De buurt: Spijkerbuurt

De Spijkerbuurt is een dichtbevolkte, zeer stedelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens (1925) en een mix van jong en oud. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid (4789 adressen per km²). Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een levendige, jonge buurt zien. De buurt Spijkerbuurt biedt een dynamische woonomgeving.

Leven in de straat

Op doordeweekse dagen haal je snel je boodschappen bij de PLUS om de hoek (100 meter) of de Albert Heijn twee straten verder (292 meter). Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Jenaplan basisschool de Sterrenkring (184 meter) en Montessorischool De Binnenstad (414 meter) vlakbij. Het Stedelijk Gymnasium Arnhem (548 meter) is een optie voor voortgezet onderwijs. De gemeente Arnhem biedt een breed scala aan voorzieningen.

Bron en beschikbaarheid

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Willemsen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 augustus 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 995.000
Prijs per m²€ 3.812
Woonoppervlakte261m²
Perceeloppervlakte225m²
Bouwjaar1902
EnergielabelC
BuurtSpijkerbuurt
WijkSpijkerkwartier
GemeenteArnhem

Locatie

Kastanjelaan 12, Arnhem

Buurt statistieken

Gegevens uit Spijkerbuurt

Inwoners3.390
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Spijkerbuurt

Woningvoorraad1.585
Gem. WOZ-waarde€ 336.000
Koopwoningen30%
Huurwoningen70%

Supermarkten

52 binnen 5 km

PLUS
Spijkerlaan 26
100m
Albert Heijn
Velperbuitensingel 4
292m
PLUS
Roggestraat 26
490m

Scholen

73 binnen 5 km

Jenaplan basisschool de Sterrenkring
Basisonderwijs · 122 leerlingen
184m
Montessorischool De Binnenstad
Basisonderwijs · 196 leerlingen
414m
Stedelijk Gymnasium Arnhem
Voortgezet onderwijs · 690 leerlingen
548m

Veelgestelde vragen

Over Kastanjelaan 12, Arnhem

Welk energielabel heeft Kastanjelaan 12?

De woning aan Kastanjelaan 12 in Arnhem heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €995.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt fors boven het buurtgemiddelde van €478.357, maar dat komt doordat deze woning met 261 m² woonoppervlak veel groter is dan het gemiddelde (129 m²). De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar voor een hoekwoning van dit formaat in de Spijkerbuurt is de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Spijkerbuurt om in te wonen?

De Spijkerbuurt is een zeer stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen, en de buurt heeft een hoge dichtheid. Het is een levendige buurt met een mix van historische panden en moderne voorzieningen.