Tussenwoning te koop: Berg en Dalseweg 330A, Nijmegen
Onder bod
KopenNijmegenTussenwoningenBerg en Dalseweg 330A

Berg en Dalseweg 330A

Hunnerberg, Nijmegen

€ 485.000
Buurt Hunnerberg, NijmegenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een statige tussenwoning in Nijmegen-Oost

Deze tussenwoning uit 1888 ademt karakter en geschiedenis. Met 96 m² woonoppervlak en een energielabel C is het een woning met potentie. De vraagprijs van €485.000 is scherp, want dat is 36% lager dan het gemiddelde in de buurt. Benieuwd naar andere tussenwoningen in Nijmegen?

De buurt Hunnerberg

De buurt Hunnerberg is een geliefde wijk in Nijmegen-Oost. Bewoners noemen het 'gezellig en fijn' en 'een nette dure buurt met degelijk volk'. Op basis van vier beoordelingen scoort de buurt een 7,9. Het is een stedelijke omgeving met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud.

Het dagelijks leven

Om de hoek vind je de Coop voor je boodschappen, en twee straten verder ligt PLUS. Basisschool de Klokkenberg is op loopafstand, net als het Montessori College. Het station is op twintig minuten lopen. De gemeente Nijmegen biedt een levendige stad met veel voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kolmeijer makelaars Nijmegen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 485.000
Prijs per m²€ 5.052
Woonoppervlakte96m²
Perceeloppervlakte98m²
Bouwjaar1888
EnergielabelC
BuurtHunnerberg
WijkNijmegen-Oost
GemeenteNijmegen

Locatie

Berg en Dalseweg 330A, Nijmegen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 4 bewoners

8.4
Rachel
05-07-2025
Gezellige buurt

Ik vindt het een hele gezellige en fijne wijk om te wonen

7.4
Rachel
15-09-2024
GEZELLIG

Ik heb goede ervaringen met deze buurt

7.5
J.F
01-09-2024
Nette dure buurt met degelijk volk

Gezellig, afval ophaal kan verbeterd worden op straten

8.4
Rachel
18-10-2023
Gezellig

Er is veel te doen en er wonen aardige mensen

Buurt statistieken

Gegevens uit Hunnerberg

Inwoners4.320
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Hunnerberg

Woningvoorraad1.943
Gem. WOZ-waarde€ 601.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Coop
Van 't Santstraat 380
667m
PLUS
Tooropstraat 16-26
995m
Albert Heijn
Daalseweg 200
1227m

Scholen

57 binnen 5 km

Het Kwartier
Speciaal onderwijs · 54 leerlingen
281m
De Berg
Speciaal onderwijs · 106 leerlingen
433m
Basisschool de Klokkenberg
Basisonderwijs · 194 leerlingen
449m

Veelgestelde vragen

Over Berg en Dalseweg 330A, Nijmegen

Welk energielabel heeft Berg en Dalseweg 330A?

De woning aan Berg en Dalseweg 330A in Nijmegen heeft energielabel C.

Is €485.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €485.000 ligt 36% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€753.800). De mediaanprijs in Hunnerberg is zelfs €895.000. Wel is het woonoppervlak met 96 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 139 m². De prijs per m² is met €5.052 relatief gunstig. Het is een scherpe prijs voor een woning in deze gewilde buurt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 57% van de koopwoningen een label D of lager, dus label C is bovengemiddeld. Je kunt verwachten dat de energiekosten meevallen, maar het is geen nieuwbouwniveau.

Hoe is de buurt Hunnerberg om in te wonen?

Hunnerberg is een stedelijke buurt met een hoge bevolkingsdichtheid. Bewoners waarderen de gezelligheid en de nette uitstraling. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens en de bevolking is gemengd qua leeftijd. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer en veel voorzieningen op loopafstand.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. Basisschool de Klokkenberg ligt op 450 meter, en het Montessori College op 460 meter. Ook is er speciaal onderwijs in de buurt. Het aanbod is ruim voor zowel basis- als voortgezet onderwijs.

Hoe ver is het naar het station?

Het treinstation ligt op 2,2 kilometer afstand, ongeveer 25 minuten lopen of 10 minuten fietsen. Dat is redelijk, maar niet om de hoek. Voor dagelijks woon-werkverkeer is de fiets een goede optie.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1888?

Een woning van 136 jaar oud kan verrassingen hebben. Het energielabel C is redelijk, maar isolatie en installaties zijn mogelijk verouderd. De woning heeft karakter, maar vergt mogelijk onderhoud.

Kolmeijer makelaars Nijmegen