Tussenwoning te koop: Heideweg 14, Arnhem
KopenArnhemTussenwoningenHeideweg 14

Heideweg 14

Arnhemse Allee, Arnhem

€ 695.000
Buurt Arnhemse Allee, ArnhemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 178m²
178m² woonoppervlakte
Coop op 496m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Arnhemse Allee

Deze tussenwoning aan de Heideweg in Arnhem ligt in een rustige, groene buurt. Met 178 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 398 m² is er volop ruimte. De woning uit 1975 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €695.000 is aan de hoge kant vergeleken met het gemiddelde in de buurt, maar de woning is ook ruimer dan gemiddeld. Bekijk ook het aanbod van tussenwoningen in Arnhem.

Buurt Arnhemse Allee

De buurt Arnhemse Allee is een rustige wijk met veel groen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 7,01. Een bewoner zegt: "Heel rustig fijne buurt heel mooi ook vriendelijke mensen." Een ander noemt: "de buurt is veranderd veel autos en weinig pakeer plaatsen." De buurt telt 1.015 inwoners, met een mix van leeftijden en veel eenpersoonshuishoudens. De meeste woningen zijn eengezinswoningen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop om de hoek (op 5 minuten lopen). Ook de Jumbo is twee straten verder. Kinderen kunnen naar basisschool De Witte Vlinder, die naast de deur ligt, of naar de Julianaschool op loopafstand. Het Beekdal Lyceum voor voortgezet onderwijs is tien minuten lopen. De gemeente Arnhem biedt verder ruime voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder BMV Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 695.000
Prijs per m²€ 3.904
Woonoppervlakte178m²
Perceeloppervlakte398m²
Bouwjaar1975
EnergielabelB
BuurtArnhemse Allee
WijkMonnikenhuizen
GemeenteArnhem

Locatie

Heideweg 14, Arnhem

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.6
Denelvy
22-08-2025
Goede rustige mooie buurt

Heel rustig fijne buurt heel mooi ook vriendelijke mensen

6.4
willem
18-08-2024
er is geen rechtte verbinding presikhaaf

de buurt is veranderd veel autos en weinig pakeer plaatsen en de rest is aan wezig

Buurt statistieken

Gegevens uit Arnhemse Allee

Inwoners1.015
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Arnhemse Allee

Woningvoorraad555
Gem. WOZ-waarde€ 318.000
Koopwoningen39%
Huurwoningen61%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Coop
Geitenkamp 17
496m
Coop
Schuttersbergplein 13
667m
Jumbo
Rosendaalseweg 696
811m

Scholen

39 binnen 5 km

De Witte Vlinder
Basisonderwijs · 100 leerlingen
291m
Julianaschool voor Protestants Christelijk Basisonderwijs
Basisonderwijs · 484 leerlingen
707m
IKC Dorpsschool Rozendaal
Basisonderwijs · 216 leerlingen
806m

Veelgestelde vragen

Over Heideweg 14, Arnhem

Welk energielabel heeft Heideweg 14?

De woning aan Heideweg 14 in Arnhem heeft energielabel B.

Is de vraagprijs van €695.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt iets boven de gemiddelde prijs in de buurt (€689.000), maar de woning is met 178 m² ook ruimer dan het gemiddelde (179 m²). De prijs per m² is €3.905, wat hoger is dan het buurtgemiddelde van €3.849. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en afwerking van de woning.

Hoe is de buurt Arnhemse Allee om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 7,01. Ze waarderen de rust en het groen, maar er zijn ook opmerkingen over parkeerdruk. De buurt heeft een mix van leeftijden en veel eenpersoonshuishoudens. Het is een rustige woonwijk met goede voorzieningen op loopafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,6 km afstand. Dat is ongeveer 30 minuten lopen of 10 minuten fietsen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Witte Vlinder zit op 300 meter, de Julianaschool op 700 meter en het Beekdal Lyceum (voortgezet onderwijs) op 900 meter.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1975?

Een woning uit 1975 kan onderhoud vergen aan installaties, dak en kozijnen. Het energielabel B is redelijk, maar isolatie kan mogelijk verbeterd worden.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt stonden woningen gemiddeld 54 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een indicatie van de marktsituatie, maar de verkooptijd van deze specifieke woning hangt af van de prijs en staat.

BMV Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen