Tussenwoning te koop: Hendrik Willem Mesdagstraat 61, Apeldoorn
Verkocht onder voorbehoud
KopenApeldoornTussenwoningenHendrik Willem Mesdagstraat 61

Hendrik Willem Mesdagstraat 61

Orden, Apeldoorn

€ 569.500
Buurt Orden, ApeldoornBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 144m²
144m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Hendrik Willem Mesdagstraat straalt rust en ruimte uit. Met 144 m² woonoppervlak en een perceel van 215 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van €569.500 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Apeldoorn.

Orden: een fijne buurt met voorzieningen

De buurt Orden wordt door bewoners gewaardeerd om de gezelligheid en voorzieningen. Een bewoner zegt: "Prima buurt, geen problemen mee gehad." Een ander noemt het "een gezellige buurt met veel voorzieningen die binnen handbereik zijn." Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt een 8,07. Het is een gemengde buurt met veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Dekamarkt om de hoek (660 m) of de Albert Heijn twee straten verder (746 m). Basisscholen zijn er ook dichtbij: PCBO De Wegwijzer op 5 minuten lopen en Vrije School De Vijfster op loopafstand. De gemeente Apeldoorn biedt daarnaast ruime parken en recreatiemogelijkheden.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Koningsstede Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 569.500
Prijs per m²€ 3.955
Woonoppervlakte144m²
Perceeloppervlakte215m²
Bouwjaar1996
EnergielabelA
BuurtOrden
WijkWest
GemeenteApeldoorn

Locatie

Hendrik Willem Mesdagstraat 61, Apeldoorn

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.4
Jeffrey
31-08-2025
Wel leuk

Prima buurt, geen problemen mee gehad

7.8
Dewi
12-05-2025
Een gezellige buurt met veel voorzieningen die binnen handbereik zijn.

Ik vind Orden een fijne buurt om in te wonen, het Ordenplein is dichtbij en daar heb je de meest handige en nodige winkels. Er zijn genoeg speeltuintjes voor kinderen en er is dus echt gezellig in de buurt. Daarnaast zijn er basisscholen in de buurt en zijn er ook 2 middelbare scholen dichtbij Orden. De veiligheid is naar mijn idee prima opzich, maar wel merk ik dat wanneer je bijvoorbeeld in de avond door Orden fietst dat het wel een minder veilig gevoel geeft, zelf ervaar ik dit doordat er een aantal jaar geleden een schietpartij is geweest op een toevallige voorbijganger van een drugshandel. Ik denk dat de buurt veiliger lijkt dan dat hij is, omdat ik er zelf niet zoveel last van heb.

Buurt statistieken

Gegevens uit Orden

Inwoners6.385
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Orden

Woningvoorraad3.076
Gem. WOZ-waarde€ 314.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen55%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Dekamarkt
Ordenplein 144
660m
Albert Heijn
Schapendoesweg 2
746m
Ekoplaza
Asselsestraat 146
1298m

Scholen

72 binnen 5 km

PCBO De Wegwijzer
Basisonderwijs · 137 leerlingen
454m
Vrije School De Vijfster
Basisonderwijs · 202 leerlingen