Tussenwoning te koop: Kleine Dijlakker 2, Bolsward
KopenSúdwest-FryslânTussenwoningenKleine Dijlakker 2

Kleine Dijlakker 2

Bolsward binnen De Wallen, Súdwest-Fryslân

€ 489.500
Buurt Bolsward binnen De Wallen, BolswardBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 246m²
29% groter dan gemiddeld in de buurt
Jumbo op 367m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in historisch Bolsward

Deze tussenwoning aan de Kleine Dijlakker ademt karakter met zijn 246 m² woonoppervlak en bouwjaar 1900. Met energielabel C is het een woning met een degelijke basis. De vraagprijs van €489.500 ligt 16% boven het buurtgemiddelde, maar de woning is ook 29% groter dan gemiddeld in de buurt. Bekijk ook andere tussenwoningen in Súdwest-Fryslân.

Bolsward binnen De Wallen: een levendige historische buurt

De buurt Bolsward binnen De Wallen telt 1.530 inwoners en kent een mix van alleenstaanden (435) en huishoudens zonder kinderen (230). De woningvoorraad bestaat voor 59% uit eengezinswoningen, en 49% is koop. Het is een buurt met veel vooroorlogse bebouwing (75% van de woningen is van vóór 1945). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo (om de hoek), Poiesz (twee straten verder) of Aldi (twee straten verder). Basisschool IKC Sint Maarten zit naast de deur, en voortgezet onderwijs vind je bij Marne college, tien minuten lopen. De gemeente Súdwest-Fryslân biedt een ruime keuze aan voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Boonstra Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 489.500
Prijs per m²€ 1.990
Woonoppervlakte246m²
Perceeloppervlakte115m²
Bouwjaar1900
EnergielabelC
BuurtBolsward binnen De Wallen
WijkBolsward
GemeenteSúdwest-Fryslân

Locatie

Kleine Dijlakker 2, Bolsward

Buurt statistieken

Gegevens uit Bolsward binnen De Wallen

Inwoners1.530
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Bolsward binnen De Wallen

Woningvoorraad944
Gem. WOZ-waarde€ 214.000
Koopwoningen49%
Huurwoningen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jumbo
Snekerstraat 14
367m
Poiesz
Peter van Thaborplein 4
382m
Aldi
Snekerstraat 7
385m

Scholen

8 binnen 5 km

IKC Sint Maarten
Basisonderwijs · 389 leerlingen
236m
Marne college
Voortgezet onderwijs · 734 leerlingen
590m
Marne college
Voortgezet onderwijs · 199 leerlingen
600m

Veelgestelde vragen

Over Kleine Dijlakker 2, Bolsward

Welk energielabel heeft Kleine Dijlakker 2?

De woning aan Kleine Dijlakker 2 in Bolsward heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €489.500 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 16% boven het buurtgemiddelde van €421.389, maar de woning is met 246 m² ook 29% groter dan het buurtgemiddelde van 190 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €2.661, wat voor deze woning neerkomt op €1.990 per m². Dat is relatief gunstig.

Hoe is de buurt Bolsward binnen De Wallen?

Het is een historische buurt met veel vooroorlogse woningen (75% van de woningen is van vóór 1945). Er wonen veel alleenstaanden en ouderen, en de buurt is matig stedelijk (omgevingsadressendichtheid 1.343). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Binnen vijf minuten lopen vind je supermarkten als Jumbo, Poiesz en Aldi. Basisschool IKC Sint Maarten zit naast de deur, en voortgezet onderwijs is bij Marne college op tien minuten lopen. Ook een huisartsenpraktijk, restaurant en bibliotheek zijn dichtbij.

Hoe is het energielabel C te duiden?

Energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 70% van de woningen een label D of lager, dus deze woning scoort bovengemiddeld. Het is een oudere woning (1900), dus er kan nog winst te behalen zijn met isolatie.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de afgelopen periode stonden verkochte woningen gemiddeld 111 dagen te koop. Dat is een indicatie van de markt, maar de verkooptijd van deze specifieke woning is niet bekend.

Zijn er veel koopwoningen in de buurt?

In de buurt is 49% van de woningen een koopwoning. Er staan momenteel 9 koopwoningen te koop, met prijzen variërend van €145.000 tot €750.000.

Boonstra Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Boonstra Makelaardij