Tussenwoning te koop: Noordelijke Achterweg 12, Nieuwe-Tonge
KopenGoeree-OverflakkeeTussenwoningenNoordelijke Achterweg 12

Noordelijke Achterweg 12

Nieuwe-Tonge woonkern, Goeree-Overflakkee

€ 395.000
Buurt Nieuwe-Tonge woonkern, Nieuwe-TongeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 223m²
46% groter dan gemiddeld in de buurt
SPAR op 155m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustig dorp

Deze tussenwoning aan de Noordelijke Achterweg 12 in Nieuwe-Tonge valt op door zijn royale woonoppervlak van 223 m². Het huis uit 1965 heeft energielabel C en staat in een dorp waar het lekker rustig is, zoals bewoners zeggen. Met een vraagprijs van €395.000 is dit een scherpe prijs vergeleken met andere tussenwoningen in Goeree-Overflakkee.

Nieuwe-Tonge woonkern: een hechte gemeenschap

De buurt Nieuwe-Tonge woonkern is een dorp waar iedereen elkaar kent. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners een 7,88. Een bewoner zegt: "In ons dorp kent iedereen elkaar. Vriendelijke en nette mensen over het algemeen." Een ander noemt het "heel gezellig dorp met vriendelijke mensen." De buurt telt 2055 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, die om de hoek zit op 155 meter. Twee basisscholen zijn op loopafstand: Openbare Basisschool De Pannebakker (83 meter) en Protestants Christelijke Basisschool Oranje Nassau (178 meter). De gemeente Goeree-Overflakkee biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 500 meter.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Rossum Makelaardij | Qualis aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 395.000
Prijs per m²€ 1.771
Woonoppervlakte223m²
Perceeloppervlakte106m²
Bouwjaar1965
EnergielabelC
BuurtNieuwe-Tonge woonkern
WijkNieuwe-Tonge
GemeenteGoeree-Overflakkee

Locatie

Noordelijke Achterweg 12, Nieuwe-Tonge

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.3
Lotte
04-12-2025
Gewoon prima

Is prima, niet heel bijzonder wel lekker rustiger Er is niet veel voor de jongeren helaas hier

8.4
Jort
17-09-2025
Gezellig

In ons dorp kent iedereen elkaar. Vriendelijke en nette mensen over het algemeen. Lekker nuchter. Dit resulteert in een veilige omgeving. Ook is er wat natuur in de omgeving al is het niet veel.

8.0
Jort
11-09-2025
Top

Heel gezellig dorp met vriendelijke mensen

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuwe-Tonge woonkern

Inwoners2.055
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Nieuwe-Tonge woonkern

Woningvoorraad920
Gem. WOZ-waarde€ 306.000
Koopwoningen62%
Huurwoningen38%

Supermarkten

7 binnen 5 km

SPAR
Westdijk 14
155m
Jumbo
Korendreef 24
4059m
Albert Heijn
Dabbehof 34
4280m

Scholen

17 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Pannebakker
Basisonderwijs · 67 leerlingen
83m
Protestants Christelijke Basisschool Oranje Nassau
Basisonderwijs · 124 leerlingen
178m
Basisschool De Bron
Basisonderwijs · 69 leerlingen
3733m

Veelgestelde vragen

Over Noordelijke Achterweg 12, Nieuwe-Tonge

Welk energielabel heeft Noordelijke Achterweg 12?

De woning aan Noordelijke Achterweg 12 in Nieuwe-Tonge heeft energielabel C.

Is €395.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €395.000 ligt 29% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€556.667). De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €441.458, dus deze woning is aan de lage kant geprijsd. Het woonoppervlak is met 223 m² flink groter dan het buurtgemiddelde van 153 m², wat de prijs extra aantrekkelijk maakt.