Tussenwoning te koop: Vossenberg 14, Prinsenbeek
Niet meer online
KopenBredaTussenwoningenVossenberg 14

Vossenberg 14

Prinsenbeek, Breda

Niet meer online
Buurt Prinsenbeek, PrinsenbeekBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 133m²
133m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Prinsenbeek

Deze tussenwoning aan de Vossenberg 14 in Prinsenbeek is een fijn thuis voor wie houdt van ruimte en rust. Met 133 m² woonoppervlak en een perceel van 199 m² is er volop plek voor het hele gezin. Het energielabel A betekent dat je energiekosten laag blijven. De prijs van €679.000 is marktconform voor een tussenwoning in Breda.

Prinsenbeek: een vertrouwde buurt

Prinsenbeek is een dorpse wijk binnen Breda, waar jong en oud samenleven rond een groen veld. Een bewoner zegt: "Ik woon hier weer op mijn geboorteadres, maar het is nog steeds vertrouwd en als vanouds." Enkele bewoners noemen het "een leuke wijk, rustig, dus niet druk" en "veilig omdat we op elkaar letten". De buurt telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4. Meer over de buurt Prinsenbeek.

Het dagelijks leven in de straat

Om de hoek vind je Lidl voor de dagelijkse boodschappen, en twee straten verder Jumbo en Albert Heijn. Voor schoolgaande kinderen zijn Kbs De Griffioen en Montessori+ locatie Prinsenbeek op loopafstand. Ook Kindcentrum De Horizon is vlakbij. De gemeente Breda biedt verder volop voorzieningen, van parken tot restaurants.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van de Wiel Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusNiet meer online
Prijs€ 679.000
Prijs per m²€ 5.105
Woonoppervlakte133m²
Perceeloppervlakte199m²
Bouwjaar1985
EnergielabelA
BuurtPrinsenbeek
WijkPrinsenbeek
GemeenteBreda

Locatie

Vossenberg 14, Prinsenbeek

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

7.1
Rob Tieken
10-09-2025
Jong en oud rond het plein

Redelijk wat ouderen en jonge mensen rond een groen veld. Ruime parkeervakken . Vele bomen.

8.6
Francis
22-12-2024
Gezellige buurt

Ik woon hier weer op mijn geboortadres , ben tussentijds uitwonend geweest , maar is nog steeds vertrouwd en als vanouds om hier te wonen. Vertrouwd omdat je iedereen kent , veilig omdat we opletten op elkaar en alles , openbaar vervoer en winkels dichtbij , genoeg groen om ons heen ! Ideale plek om te wonen !

8.6
Lobke
15-09-2024
Topp

Het is een leuke wijkk rustig dus niet druk je kan gewoon buiten op straat lopen en kinderen kunnen dus makkelijk buiten spelen!

Buurt statistieken

Gegevens uit Prinsenbeek

Inwoners11.435
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Prinsenbeek

Woningvoorraad4.921
Gem. WOZ-waarde€ 455.000
Koopwoningen78%
Huurwoningen22%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Lidl
Groenstraat 25
716m
Jumbo
Markt 14
1013m
Albert Heijn
Beeksestraat 55
1251m

Scholen

39 binnen 5 km

Kbs De Griffioen
Basisonderwijs · 464 leerlingen
692m
Montessori +, locatie Prinsenbeek
Basisonderwijs · 248 leerlingen
839m
Kindcentrum De Horizon
Basisonderwijs · 437 leerlingen
954m

Veelgestelde vragen

Over Vossenberg 14, Prinsenbeek

Welk energielabel heeft Vossenberg 14?

De woning aan Vossenberg 14 in Prinsenbeek heeft energielabel A.

Is €679.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €679.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€608.552) en is marktconform voor een tussenwoning van 133 m² met energielabel A. De gemiddelde prijs per m² in Prinsenbeek is €4.615, wat neerkomt op €5.105 per m² voor deze woning, dat is aan de hoge kant, maar het energielabel en de ruime opzet rechtvaardigen dat.

Hoe is de buurt Prinsenbeek om in te wonen?

Prinsenbeek wordt door bewoners omschreven als een rustige, vertrouwde buurt met veel groen en een hechte gemeenschap. Er wonen zowel ouderen als jonge gezinnen, en kinderen kunnen veilig buiten spelen. De voorzieningen zoals winkels en scholen zijn dichtbij, en het openbaar vervoer is goed bereikbaar.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik. In de buurt heeft 45% van de woningen label A, dus dit is een goede score.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 3,2 km afstand, wat ongeveer tien minuten fietsen is. Dat is prima bereikbaar voor woon-werkverkeer.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Kbs De Griffioen (692 m), Montessori+ locatie Prinsenbeek (839 m) en Kindcentrum De Horizon (954 m). Ook voortgezet onderwijs is op 1,1 km afstand te vinden.

Hoe veilig is de buurt?

Bewoners geven aan dat de buurt veilig is en dat men op elkaar let. Het aantal misdrijven in de buurt is 336, wat voor een wijk met ruim 11.000 inwoners relatief laag is.

Niet meer online
Deze woning is niet meer beschikbaar.