Twee-onder-één-kap te koop: Hoefstraat 4A, Herpt
KopenHeusden2-onder-1-kapwoningenHoefstraat 4A

Hoefstraat 4A

Herpt, Heusden

€ 1.375.000
Buurt Herpt, HerptBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 325m²
325m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Herpt

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 2023 ademt luxe en duurzaamheid. Met energielabel A+++ en een woonoppervlak van 325 m² is het een moderne woning voor wie van ruimte houdt. Het perceel van maar liefst 4035 m² biedt ongekende privacy. De vraagprijs van €1.375.000 is aan de hoge kant, maar past bij het exclusieve aanbod van twee onder een kapwoningen in Heusden.

Herpt: rustig en groen

Herpt is een klein dorp in de gemeente Heusden, met een dorpse sfeer en veel groen. De buurt telt 785 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Het is een plek waar je elkaar kent. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: 96% eengezinswoningen en 92% koopwoningen, wat wijst op een stabiele, gezinsgerichte omgeving.

Leven in de straat

In Herpt haal je je dagelijkse boodschappen bij de Coop op ruim twee kilometer afstand. Voor de kinderen is er basisschool De Dromenvanger op 2,1 km. Het dorp heeft een rustig karakter, maar voor uitgebreidere voorzieningen ben je snel in Heusden of Den Bosch. De omgeving leent zich uitstekend voor wandelingen en fietstochten.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Landerije - Specialisten in Bijzonder Wonen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.375.000
Prijs per m²€ 4.231
Woonoppervlakte325m²
Perceeloppervlakte4035m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+++
BuurtHerpt
WijkHerpt
GemeenteHeusden

Locatie

Hoefstraat 4A, Herpt

Buurt statistieken

Gegevens uit Herpt

Inwoners785
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Coop
Laagstraat 3
2363m
Coop
Binnenweg 4
3324m
Jumbo
Markt 67
3327m

Scholen

10 binnen 5 km

BS De Dromenvanger
Basisonderwijs · 120 leerlingen
2128m
De Welle
Basisonderwijs · 137 leerlingen
3056m
Basisschool De Hoeksteen Christelijk Onderwijs
Basisonderwijs · 89 leerlingen
3178m

Veelgestelde vragen

Over Hoefstraat 4A, Herpt

Welk energielabel heeft Hoefstraat 4A?

De woning aan Hoefstraat 4A in Herpt heeft energielabel A+++.

Is €1.375.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.375.000 is aan de hoge kant, maar past bij de combinatie van een moderne twee-onder-één-kapwoning uit 2023 met energielabel A+++ en een enorm perceel van 4035 m². Vergelijkbare woningen met zoveel grond zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type exclusief aanbod.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A+++, het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten als gevolg. Je kunt rekenen op een minimale energierekening, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 13,4 km afstand. Dat is een flink eind, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. De woning is dan ook vooral geschikt voor wie afhankelijk is van de auto.