Twee-onder-één-kap te koop: Lindestraat 27, Drunen
KopenHeusden2-onder-1-kapwoningenLindestraat 27

Lindestraat 27

Braken-West, Heusden

€ 719.500
Buurt Braken-West, DrunenBekijk buurt
Lidl op 294m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Drunen

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1971 staat op een enorm perceel van 1923 m², midden in een groene buurt. Met 115 m² woonoppervlak en energielabel E is het een woning met karakter en potentie. De vraagprijs van €719.500 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan twee onder een kapwoningen in Heusden met zoveel grond.

Braken-West

De buurt Braken-West is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Een bewoner zegt: "Altijd gezellig!", dat vat de sfeer goed samen. De buurt telt 2735 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar mensen elkaar kennen.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Lidl, om de hoek. De Jumbo en Albert Heijn zijn twee straten verder. Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen zoals RKBS Olof Palme (tien minuten lopen) en OBS De Groene Bogen (twee straten verder). De gemeente Heusden biedt verder alle dagelijkse voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via AMB Makelaars Drunen - Vlijmen - Heusden I Qualis aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 719.500
Prijs per m²€ 6.257
Woonoppervlakte115m²
Perceeloppervlakte1923m²
Bouwjaar1971
EnergielabelE
BuurtBraken-West
WijkDrunen
GemeenteHeusden

Locatie

Lindestraat 27, Drunen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Merlijn
29-03-2025
Gezellig!!

Altijd gezellig!

Buurt statistieken

Gegevens uit Braken-West

Inwoners2.735
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Lidl
Grotestraat 50
294m
Jumbo
Aalbersestraat 5
789m
Albert Heijn
Grotestraat 164B
913m

Scholen

19 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Olof Palme
Basisonderwijs · 511 leerlingen
701m
OBS De Groene Bogen
Basisonderwijs · 410 leerlingen
886m
bs De Duinsprong
Basisonderwijs · 495 leerlingen
1116m

Veelgestelde vragen

Over Lindestraat 27, Drunen

Welk energielabel heeft Lindestraat 27?

De woning aan Lindestraat 27 in Drunen heeft energielabel E.

Is de prijs van €719.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is aan de hoge kant, maar het perceel van 1923 m² is uitzonderlijk groot voor een twee-onder-één-kapwoning in Drunen. Vergelijkbare woningen met minder grond zijn vaak goedkoper. Het energielabel E kan wel invloed hebben op de maandlasten.

Hoe is de buurt Braken-West om in te wonen?

Braken-West is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Uit de enige buurtreview blijkt dat bewoners het er gezellig vinden. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, en voorzieningen als supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel E. Dat betekent dat de isolatie en installaties niet meer van deze tijd zijn. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B.