Twee-onder-één-kap te koop: Op de Heugden 46, Landgraaf
KopenLandgraaf2-onder-1-kapwoningenOp de Heugden 46

Op de Heugden 46

Lichtenberg, Landgraaf

€ 359.000
Buurt Lichtenberg, LandgraafBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 298m²
37% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Landgraaf

Deze woning aan de Op de Heugden ademt karakter met een bouwjaar van 1923. Met 298 m² woonoppervlak is het een flinke woning, 37% ruimer dan het buurtgemiddelde. De vraagprijs van €359.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Landgraaf.

Buurt Lichtenberg

De buurt Lichtenberg is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner een 8,25: "Goed maar met een beetje interesse dan wordt better." De buurt telt 1.710 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een stedelijke omgeving met een omgevingsadressendichtheid van 1.793.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de PLUS om de hoek (twee straten verder) of bij Albert Heijn of Jumbo op loopafstand. Kinderen gaan naar OBS Wereldwijs (vijf minuten lopen) of Basisschool De Schatgraver (tien minuten lopen). Voor de middelbare school is Beroepscollege Parkstad Limburg dichtbij. De gemeente Landgraaf biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, onder andere door Riet Quaden Makelaars & Taxateurs.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 359.000
Prijs per m²€ 1.205
Woonoppervlakte298m²
Perceeloppervlakte376m²
Bouwjaar1923
BuurtLichtenberg
WijkSchaesberg
GemeenteLandgraaf

Locatie

Op de Heugden 46, Landgraaf

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.3
Manal Barazi
20-01-2026
Goed maar met een beetje interesse dan wordt better

Suriname nodig boomen naast de stoelen dan in de zomer geeven schaduw. Veel autos parkeren rond de plein en bij de ingang van kieskoel flat, wat maakte de ruimte in de straat en bij de flat ingang erg klein. Er zijn te veel parkeerplaatsen beschikbaar in de buurt van de plein waar kunnen de autos veilig parkeren zonder hinders op de straat. De honden eigenaars laten de honden popen en niet opruimen en hier komen kinderen spelen. Er moet een bote aanbrengen dan alle honden eigenaars zullen opruimen en de kinderen veilig en gezond speelplaats kunnen vinden.

Buurt statistieken

Gegevens uit Lichtenberg

Inwoners1.710
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Lichtenberg

Woningvoorraad880
Gem. WOZ-waarde€ 217.000
Koopwoningen49%
Huurwoningen51%

Supermarkten

29 binnen 5 km

PLUS
Raadhuisplein 14
661m
Albert Heijn
Prinssenstraat 52
721m
Jumbo
Vivaldipassage 5
726m

Scholen

53 binnen 5 km

Beroepscollege Parkstad Limburg, loc. Brandenberg
Voortgezet onderwijs · 509 leerlingen
363m
OBS Wereldwijs
Basisonderwijs · 219 leerlingen
451m
Locatie Eijkhagen
Voortgezet onderwijs · 1352 leerlingen
510m

Veelgestelde vragen

Over Op de Heugden 46, Landgraaf

Is €359.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €359.000 ligt onder de gemiddelde koopprijs in de buurt (€418.800) en de mediaan (€434.000). De woning heeft 298 m² woonoppervlak, wat 37% meer is dan het buurtgemiddelde van 218 m². De prijs per m² is ongeveer €1.205, terwijl het buurtgemiddelde €2.037 per m² is. Dat maakt de prijs relatief gunstig voor de ruimte.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. In de buurt heeft 20% van de woningen label A, 40% label C en 40% label D of lager. Omdat de woning uit 1923 stamt, is de kans groot dat het label niet zuinig is, maar dit is niet met zekerheid te zeggen.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,3 km afstand, ongeveer vijftien minuten lopen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: PLUS op 661 m, Albert Heijn op 721 m en Jumbo op 726 m. Ook zijn er basisscholen en middelbare scholen dichtbij, zoals OBS Wereldwijs op 451 m en Beroepscollege Parkstad Limburg op 363 m.

Hoe veilig is de buurt Lichtenberg?

In de buurt zijn 114 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een wijk van deze omvang. Een bewoner noemt in een review dat er overlast is van hondenpoep en parkeerproblemen, maar geeft de buurt een 8,25.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt stonden woningen gemiddeld 51 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een indicatie van de markt, maar zegt niets over deze specifieke woning.

Riet Quaden Makelaars & Taxateurs
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Riet Quaden Makelaars & Taxateurs
rietquadenmakelaars.nl
Bekijk
Riet Quaden Makelaars & Taxateurs
pararius.nl
Bekijk