Twee-onder-één-kap te koop: Schandelermolenweg 20A, Heerlen
KopenHeerlen2-onder-1-kapwoningenSchandelermolenweg 20A

Schandelermolenweg 20A

Meezenbroek, Heerlen

€ 418.000
Buurt Meezenbroek, HeerlenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 151m²
47% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 429m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in Heerlen

Deze woning uit 2017 is een frisse verschijning in de wijk Meezenbroek. Met 151 m² woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabel en zuinig huis. De vraagprijs van €418.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Heerlen, maar de woning is ook ruimer en moderner dan veel aanbod.

De buurt Meezenbroek

Meezenbroek is een rustige buurt in Heerlen. De buurt Meezenbroek telt zo'n 2900 inwoners en heeft een mix van eengezinswoningen en appartementen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 5 minuten lopen. Ook Jumbo en Lidl zijn op fietsafstand. Kinderen kunnen naar OBS de Droomboom (3 minuten lopen) of het Techniekcollege Parkstad Limburg (om de hoek). De gemeente Heerlen biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ovida makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 418.000
Prijs per m²€ 2.768
Woonoppervlakte151m²
Perceeloppervlakte220m²
Bouwjaar2017
EnergielabelA
BuurtMeezenbroek
WijkMeezenbroek-Schaesbergerveld
GemeenteHeerlen

Locatie

Schandelermolenweg 20A, Heerlen

Buurt statistieken

Gegevens uit Meezenbroek

Inwoners2.905
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Meezenbroek

Woningvoorraad1.520
Gem. WOZ-waarde€ 157.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen75%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Albert Heijn
Schandelerboord 25
429m
Jumbo
Spoorsingel 81
970m
Lidl
Zondagstraat 57
1046m

Scholen

54 binnen 5 km

Techniekcollege Parkstad Limburg vmbo
Voortgezet onderwijs · 81 leerlingen
47m
Emmacollege voor Havo Mavo Vbo Lwoo
Voortgezet onderwijs · 70 leerlingen
77m
OBS de Droomboom
Basisonderwijs · 265 leerlingen
270m

Veelgestelde vragen

Over Schandelermolenweg 20A, Heerlen

Welk energielabel heeft Schandelermolenweg 20A?

De woning aan Schandelermolenweg 20A in Heerlen heeft energielabel A.

Is de prijs van €418.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 68% boven het buurtgemiddelde van €248.800, maar deze woning is met 151 m² ook 47% groter dan gemiddeld in Meezenbroek (103 m²). Bovendien is het een recente nieuwbouw (2017) met energielabel A, terwijl veel woningen in de buurt ouder zijn. De prijs is marktconform voor een woning van dit formaat en deze kwaliteit.

Hoe is de buurt Meezenbroek om in te wonen?

Meezenbroek is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen (71% van de woningen). De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheidsgraad (omgevingsadressendichtheid 1705) en er wonen relatief veel 45-plussers. Het aantal misdrijven is met 147 per jaar redelijk laag voor een wijk van deze omvang.