Steendalerstraat 52
Midden, Gennep
Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Gennep
Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1921 staat in de buurt Midden, een wijk met ruim 4.000 inwoners waar veel 65-plussers wonen. De woning is volgens de makelaar gelegen in een bosrijke omgeving, in het centrum, in een woonwijk en landelijk. Met een vraagprijs van €419.000 ligt de prijs 20% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €526.545, wat het aanbod scherp maakt. Ter vergelijking: twee onder een kapwoningen in Gennep hebben gemiddeld een andere prijs.
De woning zelf
De woning heeft 4 kamers, waaronder 3 slaapkamers, en één badkamer verdeeld over 2 woonlagen. De inhoud is 457 m³ en de woning heeft een achtertuin van 313 m², een voortuin en een zijtuin, bereikbaar via de achterom. Er is een vrijstaande stenen garage. Volgens de makelaar heeft de woning dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, grotendeels dubbelglas, HR-glas en muurisolatie, en wordt hij verwarmd met een cv-ketel en houtkachel. Het energielabel is C. De BAG-registratie geeft een woonoppervlakte van 123 m², terwijl de makelaar 116 m² opgeeft.
Een rustige buurt met gemengde ervaringen
Met ruim 4.000 inwoners en relatief veel 65-plussers is dit een overwegend rustige wijk. Bewoners geven de buurt gemiddeld een 6,84 op basis van drie beoordelingen. Een bewoner zegt: "Kindvriendelijke en overwegend rustige wijk. Recent zijn de wegen even als de huurhuizen opgeknapt wat het aanzien van de wijk flink verbeterd heeft." Een ander noemt: "Ik woon hier graag. Ik mis alleen een treinstation." De buurt Midden heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,0.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen zijn dichtbij: Albert Heijn ligt op 200 meter, Aldi en Lidl op ruim 300 meter. Basisschool Stella Nova en Elckerlyc zitten op 250 meter, en de huisartsenpraktijk op 375 meter. De service apotheek Niersstad is op 295 meter. Het busstation Gennep is op 350 meter met lijnen 383, 483 en 683, en het treinstation Boxmeer ligt op 6,4 kilometer. De gemeente Gennep heeft verder een ziekenhuis op 4,5 kilometer in Beugen.
Risico-indicaties op adresniveau
Wat betreft risico-indicaties op gebiedsniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 49 dB Lden, boven de geluidsnorm, en van vliegverkeer 35 dB Lden, niet boven de norm. Het funderingsrisico is gemiddeld, mede omdat de woning uit 1921 op kleigrond is gebouwd. Wateroverlast bij hevige regen is laag, het overstromingsrisico is laag, en hittestress is nu laag maar in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hansdemakelaar op Funda.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Steendalerstraat 52, Gennep
Hoe verhoudt de vraagprijs van €419.000 zich tot andere woningen in de buurt?
De vraagprijs ligt 20% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €526.545. Het prijs-oordeel is daarmee scherp. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.769, terwijl deze woning op €3.612 per m² zit op basis van de makelaarsopgave. Er staan momenteel 11 koopwoningen te koop in de buurt, met prijzen variërend van €275.000 tot €850.000.
Wat is de indeling van deze twee-onder-één-kapwoning?
De woning heeft 4 kamers, waaronder 3 slaapkamers, en één badkamer, verdeeld over 2 woonlagen. De inhoud is 457 m³. Er is een achtertuin van 313 m², een voortuin en een zijtuin, bereikbaar via de achterom. Daarnaast is er een vrijstaande stenen garage. De woning is volgens de makelaar gelegen in een bosrijke omgeving, in het centrum, in een woonwijk en landelijk.
Wat is het energielabel en wat zegt dat over de woning?
Het energielabel is C. Volgens de makelaar heeft de woning dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, grotendeels dubbelglas, HR-glas en muurisolatie. De verwarming gaat via een cv-ketel en een houtkachel. Het label zegt niets over de bouwkundige staat, maar geeft een indicatie van de energiezuinigheid. Bij label C kun je een gemiddeld energieverbruik verwachten.
Hoe is de buurt Midden beoordeeld door bewoners?
Bewoners geven de buurt gemiddeld een 6,84 op basis van drie beoordelingen. Een bewoner noemt het een "kindvriendelijke en overwegend rustige wijk" die recent is opgeknapt. Een ander zegt: "Ik woon hier graag. Ik mis alleen een treinstation." Er zijn ook opmerkingen over hangjeugd: "Er is veel hangjeugd, die ook in ons appartementencomplex komt hangen." De ervaringen zijn dus gemengd.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt van de Steendalerstraat?
De Albert Heijn ligt op 200 meter, Aldi en Lidl op ruim 300 meter. Basisschool Stella Nova en Elckerlyc zitten op 250 meter, en de huisartsenpraktijk Gennep op 375 meter. De service apotheek Niersstad is op 295 meter. Het busstation Gennep is op 350 meter met lijnen 383, 483 en 683. Het treinstation Boxmeer ligt op 6,4 kilometer.
Wat is het funderingsrisico voor deze woning?
Het funderingsrisico is gemiddeld, volgens openbare risicodata op adresniveau. De woning is gebouwd in 1921 op kleigrond, wat mogelijk houten palen of een ondiepe fundering betekent. Het postcodegebied is een KCAF-aandachtsgebied: 84% van de panden is gebouwd vóór 1970. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.
Hoe is de geluidssituatie rond de woning?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 49 dB Lden, wat boven de geluidsnorm ligt, volgens gegevens uit 2022. De geluidsbelasting van vliegverkeer is 35 dB Lden, wat niet boven de norm is. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen metingen op het perceel zelf. De woning ligt volgens de makelaar in een bosrijke omgeving, in het centrum en in een woonwijk.
Wat is het overstromings- en hittestressrisico in deze buurt?
Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Wateroverlast bij hevige regen is ook laag. Hittestress is nu laag, maar in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau volgens de Klimaateffectatlas, geen garanties voor het specifieke perceel. De gegevens geven een beeld van de verwachte klimaatontwikkeling in de omgeving.





