Twee-onder-één-kap te koop: Van Haestrechtstraat 24-0478, Kaatsheuvel
KopenLoon op Zand2-onder-1-kapwoningenVan Haestrechtstraat 24-0478

Van Haestrechtstraat 24-0478

Het Hoekske, Loon op Zand

€ 150.000
Buurt Het Hoekske, KaatsheuvelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 136m²
136m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Het Hoekske

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1960 staat in een rustige buurt van Kaatsheuvel, waar je nog echt de ruimte hebt. Het perceel is met 8997 m² uitzonderlijk groot. De woning zelf is 136 m² en vraagt om een eigen invulling. Met een prijs van €150.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Loon op Zand.

Buurt Het Hoekske

Het Hoekske is een kleine, rustige buurt met 295 inwoners. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en 87% is koop. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een groene, ruime omgeving. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat past bij het landelijke karakter. Bekijk meer over de buurt Het Hoekske.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 1,6 km, PLUS op 1,8 km of Jumbo op 1,8 km. De dichtstbijzijnde basisschool is RK Basisschool De Vaert op 1,1 km, en er zijn meerdere scholen op loopafstand. Het treinstation ligt op 13,3 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De gemeente Loon op Zand biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op rijafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Makelaars van Altena.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 150.000
Prijs per m²€ 1.103
Woonoppervlakte136m²
Perceeloppervlakte8997m²
Bouwjaar1960
BuurtHet Hoekske
WijkKaatsheuvel-Oost
GemeenteLoon op Zand

Locatie

Van Haestrechtstraat 24-0478, Kaatsheuvel

Buurt statistieken

Gegevens uit Het Hoekske

Inwoners295
Mannen49%
Vrouwen53%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Albert Heijn
Gasthuisstraat 124
1568m
PLUS
Reigerbosweg 2
1761m
Jumbo
Hoofdpoort 22
1775m

Scholen

24 binnen 5 km

RK Basisschool De Vaert
Basisonderwijs · 265 leerlingen
1108m
Juliana v Stolbergschool
Basisonderwijs · 356 leerlingen
2052m
Basisschool Pater van der Geld
Basisonderwijs · 298 leerlingen
2101m

Veelgestelde vragen

Over Van Haestrechtstraat 24-0478, Kaatsheuvel

Is €150.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1960 met 136 m² woonoppervlak en een enorm perceel van 8997 m² is €150.000 aan de lage kant. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder. Het is een scherpe prijs, mede doordat de woning waarschijnlijk opknapwerk nodig heeft.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 8997 m², wat uitzonderlijk groot is voor een twee-onder-één-kapwoning. Dit biedt mogelijkheden voor een grote tuin, moestuin, of zelfs een paardenweide. Houd er rekening mee dat onderhoud van zo'n groot perceel tijd en geld kost.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1960 en heeft een oppervlakte van 136 m². De woning lijkt niet gerenoveerd, dus reken op onderhoud aan dak, kozijnen en cv-ketel.

Hoe is de bereikbaarheid van Het Hoekske?