Twee-onder-één-kap te koop: van Haestrechtstraat 24-102, Kaatsheuvel
KopenLoon op Zand2-onder-1-kapwoningenvan Haestrechtstraat 24-102

van Haestrechtstraat 24-102

Het Hoekske, Loon op Zand

€ 149.500
Buurt Het Hoekske, KaatsheuvelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 136m²
136m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Het Hoekske

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de van Haestrechtstraat in Kaatsheuvel ademt de sfeer van een vrijstaand leven, maar dan met een buur. Het bouwjaar 1960 geeft de woning een solide, klassieke uitstraling, terwijl het perceel van maar liefst 8997 m² je doet afvragen of je niet per ongeluk een landgoed hebt gevonden. Met 136 m² woonoppervlak is er volop plek voor een gezin. De vraagprijs van €149.500 is aan de hoge kant, maar dat is niet gek voor een woning met zoveel grond. Vergelijk je met andere twee onder een kapwoningen in Loon op Zand, dan zie je dat dit een uniek aanbod is.

Het Hoekske: een dorpse buurt

Het Hoekske is een rustige buurt in Kaatsheuvel, met 295 inwoners en een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en 87% is koop. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonerservaring gedeeld, maar de cijfers spreken voor zich: het is een stabiele, dorpse gemeenschap. Meer over de buurt Het Hoekske lees je op de buurtpagina.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn, op een kwartier lopen, of bij PLUS of Jumbo, die ook om de hoek zitten. Voor de kinderen is RK Basisschool De Vaert op tien minuten lopen, en Juliana v Stolbergschool en Basisschool Pater van der Geld zijn op een paar minuten fietsen. De gemeente Loon op Zand biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van een restaurant tot een park.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Thuiz Makelaardij B.V. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 149.500
Prijs per m²€ 1.099
Woonoppervlakte136m²
Perceeloppervlakte8997m²
Bouwjaar1960
BuurtHet Hoekske
WijkKaatsheuvel-Oost
GemeenteLoon op Zand

Locatie

van Haestrechtstraat 24-102, Kaatsheuvel

Buurt statistieken

Gegevens uit Het Hoekske

Inwoners295
Mannen49%
Vrouwen53%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Albert Heijn
Gasthuisstraat 124
1568m
PLUS
Reigerbosweg 2
1761m
Jumbo
Hoofdpoort 22
1775m

Scholen

24 binnen 5 km

RK Basisschool De Vaert
Basisonderwijs · 265 leerlingen
1108m
Juliana v Stolbergschool
Basisonderwijs · 356 leerlingen
2052m
Basisschool Pater van der Geld
Basisonderwijs · 298 leerlingen
2101m

Veelgestelde vragen

Over van Haestrechtstraat 24-102, Kaatsheuvel

Is €149.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €149.500 is aan de hoge kant, maar dat komt vooral door het enorme perceel van 8997 m². De woning zelf is 136 m² en gebouwd in 1960. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner qua grond. Het is een uniek aanbod, dus de prijs is marktconform voor wat je krijgt.

Hoe is de bereikbaarheid van Het Hoekske?

Het Hoekske ligt in Kaatsheuvel, een dorp in de gemeente Loon op Zand. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 13,3 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt is rustig en landelijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. RK Basisschool De Vaert is op 1,1 km, Juliana v Stolbergschool op 2,1 km, en Basisschool Pater van der Geld op 2,1 km. Ook zijn er kinderdagverblijven in de omgeving.