Vughtstraat 19

Stationsbuurt · 4701 NJ Roosendaal

€ 695.000
Buurt Stationsbuurt, Roosendaal
Ruim woonoppervlak van 279m²
89% groter dan gemiddeld in de buurt
Sinds 10 dagen te koop
Woningen staan ± 69 dagen te koop in deze buurt
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is tussen 25 en 45 jaar
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in de Stationsbuurt

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1915 staat in de Stationsbuurt, een buurt met een mix van oud en nieuw. Met een woonoppervlak van 260 m² volgens de makelaar is dit een flinke woning, een stuk ruimer dan het gemiddelde in de buurt. De vraagprijs is €695.000. Benieuwd naar andere twee onder een kapwoningen in Roosendaal?

Een woning met zes kamers en vier badkamers

De woning heeft zes kamers, waaronder vier slaapkamers, en maar liefst vier badkamers verdeeld over drie woonlagen. De inhoud is 900 m³. Je hebt een achtertuin, een inpandige garage en een dakterras. Het is volle eigendom, dus je bent vrij in wat je met de woning doet. Volgens de BAG-registratie is de woonoppervlakte 279 m², terwijl de makelaar 260 m² opgeeft. Het energielabel is C.

De Stationsbuurt: een buurt met karakter

Met ruim 1.000 inwoners en relatief veel eenpersoonshuishoudens is dit een buurt met een eigen dynamiek. Bewoners van de gemeente Roosendaal geven hun leefomgeving gemiddeld een 6,89. Een bewoner zegt: "Rustige buurt met een mooie mix aan bewoners". Een ander noemt het "een prettige en rustige woonwijk waar je je snel thuis voelt". De buurt Stationsbuurt zelf heeft een woningvoorraad van ruim 500 woningen, waarvan iets meer dan de helft koopwoningen zijn.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De dagelijkse boodschappen kun je doen bij Jumbo of Aldi, beide op ongeveer 800 meter. Voor de kinderen is er basisschool KPO Basisschool Jeroen Bosch op 285 meter en voortgezet onderwijs Gertrudis op 255 meter. De huisartspraktijk Dermaux en Service Apotheek Westrand zitten op ongeveer 700 meter. Het treinstation Roosendaal ligt op 678 meter, en bushalte Roosendaal, HGD-straat (Centrum) op 270 meter met lijnen 11, 12, 161, 162, 163, 164, 211 en 220.

WOZ en risico-indicaties

De WOZ-waarde is €534.000 met peildatum 2025-01-01. De vraagprijs ligt 30% boven de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 38% gestegen, van €387.000 naar €534.000. Wat betreft risico-indicaties op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 65 dB Lden, boven de geluidsnorm. Het funderingsrisico is gemiddeld, een gebiedsindicatie omdat het pand vóór 1970 is gebouwd. Het overstromingsrisico is laag, maar wateroverlast bij hevige regen is verhoogd. Hittestress is nu laag, maar in 2050 gemiddeld.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kees Buijsen Makelaars.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds27 oktober 2026
Datum ontdekt29 oktober 2026

Prijs

Vraagprijs€ 695.000
Prijs per m²€ 2.491
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 534.000

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte260 m²
ObjectoppervlakteKadaster279 m²
Perceeloppervlakte295 m²
Inhoud900 m³

Indeling

Kamers6
Slaapkamers4
Badkamers4
Woonlagen3

Bouw

Soort woningHuis
Bouwjaar1915
Type omgevingIn centrum

Buitenruimte

TuinAchtertuin
BalkonDakterras aanwezig
GarageInpandig

Ligging

GemeenteRoosendaal
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Vughtstraat 19, Roosendaal

Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?

De WOZ-waarde van de woning is €534.000 met peildatum 2025-01-01. De vraagprijs van €695.000 ligt 30% boven die WOZ-waarde. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 38% gestegen, van €387.000 naar €534.000.

Hoeveel kamers en badkamers heeft deze woning?

De woning heeft zes kamers, waaronder vier slaapkamers, en vier badkamers. Het aantal woonlagen is drie. De inhoud van de woning is 900 m³. Verder is er een achtertuin, een inpandige garage en een dakterras. De woning is in volle eigendom.

Wat is het funderingsrisico van deze woning?

Het funderingsrisico is gemiddeld. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning. De woning is gebouwd vóór 1970, in 1915. In dit postcodegebied is 100% van de panden gebouwd vóór 1970. In de buurt heeft 2% van de panden een verhoogd paalrot-risico volgens de Klimaateffectatlas.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op ongeveer 800 meter vind je Jumbo, Aldi en Albert Heijn. Basisschool KPO Basisschool Jeroen Bosch zit op 285 meter en voortgezet onderwijs Gertrudis op 255 meter. De huisartspraktijk Dermaux en Service Apotheek Westrand zitten op ongeveer 700 meter. Het treinstation Roosendaal ligt op 678 meter.

Hoe is het openbaar vervoer geregeld?

De dichtstbijzijnde bushalte is Roosendaal, HGD-straat (Centrum) op 270 meter, met buslijnen 11, 12, 161, 162, 163, 164, 211 en 220. Het treinstation Roosendaal ligt op 678 meter. Daarmee is de woning goed bereikbaar met het openbaar vervoer.

Wat is de gemiddelde score van bewoners in de gemeente?

Bewoners van de gemeente Roosendaal geven hun leefomgeving gemiddeld een 6,89, op basis van 19 beoordelingen. Een bewoner zegt: "Rustige buurt met een mooie mix aan bewoners". Een ander noemt het "een prettige en rustige woonwijk waar je je snel thuis voelt". Deze scores gaan over de gemeente, niet specifiek over de Stationsbuurt.

Hoe groot is de woning volgens de makelaar en de BAG?

De makelaar geeft een woonoppervlakte van 260 m² op, terwijl de BAG-registratie 279 m² vermeldt. Het perceel is volgens de makelaar 279 m² en volgens de BAG 295 m². De prijs per m² is berekend op basis van de makelaar-opgave: €2.673 per m².

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel van de woning is C. Dit label zegt iets over de energieprestatie van de woning, maar zegt niets over de bouwkundige staat. Bij een label C kun je een gemiddelde energiezuinigheid verwachten, maar de daadwerkelijke stookkosten hangen af van je gebruik en de staat van de woning.