Zandstraat 121

Buitengebied Sas van Gent, Terneuzen

€ 269.000
Buurt Buitengebied Sas van Gent, Sas Van GentBuurt
Sinds 2 dagen te koop
Woningen staan ± 89 dagen te koop in deze buurt
Ruim woonoppervlak van 132m²
132m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is tussen 45 en 65 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in het buitengebied

Aan de Zandstraat in Sas van Gent staat deze twee-onder-één-kapwoning uit 1900, met een ruim perceel van 835 m². De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m² volgens de BAG-registratie. De vraagprijs is 269.000 euro, wat neerkomt op 2.038 euro per vierkante meter. Deze prijs is marktconform ten opzichte van andere twee onder een kapwoningen in Terneuzen. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor je geen uitspraak kunt doen over de energiezuinigheid.

Wat de woning te bieden heeft

De makelaar heeft geen woningkenmerken gepubliceerd, dus details over de indeling, het aantal kamers of de staat van de woning ontbreken. Het bouwjaar 1900 zegt iets over de ouderdom, maar niet over de onderhoudsstaat. Het perceel van 835 m² biedt wel ruimte rondom de woning.

Leven in Buitengebied Sas van Gent

Met 365 inwoners is dit een kleine, overzichtelijke buurt waar veel 65-plussers wonen. Bewoners van de gemeente Terneuzen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,03 op basis van 21 beoordelingen. Een bewoner noemt het "een perfecte woonomgeving", terwijl een ander aangeeft dat de buren voor elkaar klaarstaan en dat er veel groen is, maar dat een supermarkt in het dorp ontbreekt.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De dichtstbijzijnde supermarkt is een SPAR op 2,4 kilometer, en op 3,4 kilometer ligt een grote supermarkt. Basisschool Het Mozaïek zit op 2,4 kilometer, en de huisartsenpraktijk H.B. Haerens in Sluiskil is 2,2 kilometer verderop. De bushalte Zandstraat ligt op 350 meter en wordt bediend door lijn 511 en 601. Het dichtstbijzijnde treinstation is Vlissingen, op 24,9 kilometer. Voor het adres gelden wel enkele risico-indicaties op gebiedsniveau: de geluidsbelasting door wegverkeer is 61 dB, boven de norm. Het funderingsrisico is verhoogd, mede omdat de woning uit 1900 op kleigrond is gebouwd en de grondwaterstand daalt. Het overstromingsrisico is gemiddeld, zowel nu als in 2050. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.

Aanbod en bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brandax Makelaardij BV aangeboden.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds13 oktober 2026

Prijs

Vraagprijs€ 269.000
Prijs per m²€ 2.038
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 239.000

Energie

EnergielabelE
IsolatieDubbel glas
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte109 m²
ObjectoppervlakteKadaster132 m²
Perceeloppervlakte835 m²
Inhoud470 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers4
Slaapkamers3
Badkamers1
Woonlagen2

Bouw

Soort woningEengezinswoning, halfvrijstaande woning
Bouwjaar1900
Type omgevingBeschutte ligging

Buitenruimte

TuinAchtertuin (658 m²) en voortuin
Ligging tuinZuiden

Ligging

BuurtBuitengebied Sas van Gent
GemeenteTerneuzen
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Zandstraat 121, Sas Van Gent

Waarom staat er geen energielabel in de advertentie?

De makelaar heeft het energielabel niet gepubliceerd in de advertentie. Daardoor is niet bekend hoe zuinig of onzuinig de woning is. Je kunt op basis van het bouwjaar 1900 geen conclusie trekken over de energieprestatie. Het energielabel staat niet in de advertentie.

Wat is de vraagprijs per vierkante meter?

De vraagprijs is 269.000 euro voor een woonoppervlakte van 132 m² volgens de BAG-registratie. Dat komt neer op 2.038 euro per vierkante meter. De prijs is marktconform ten opzichte van andere twee-onder-één-kapwoningen in de gemeente Terneuzen.

Hoe is de woning ingedeeld?

De makelaar heeft geen details over de indeling gepubliceerd. Het aantal kamers, slaapkamers en badkamers is niet bekend. Ook over de aanwezigheid van een tuin, balkon of garage doet de advertentie geen uitspraak. Deze informatie staat niet in de advertentie.

Wat is het funderingsrisico van deze woning?

Het funderingsrisico is verhoogd, volgens openbare risicodata op adresniveau. De woning is gebouwd in 1900 op kleigrond, wat kan duiden op houten palen of een ondiepe fundering. Daarnaast daalt de grondwaterstand richting 2050, wat het risico bij houten funderingen vergroot. Dit is een gebiedsindicatie, geen inspectie van deze woning.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is een SPAR op 2,4 kilometer. Basisschool Het Mozaïek ligt op 2,4 kilometer en de huisartsenpraktijk H.B. Haerens in Sluiskil op 2,2 kilometer. De bushalte Zandstraat is op 350 meter en wordt bediend door lijn 511 en 601. Het treinstation Vlissingen ligt op 24,9 kilometer.

Hoe beoordelen bewoners de gemeente Terneuzen?

Bewoners van de gemeente Terneuzen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,03, op basis van 21 beoordelingen. Een bewoner noemt het "een perfecte woonomgeving", terwijl een ander aangeeft dat de buren voor elkaar klaarstaan en dat er veel groen is, maar dat een supermarkt in het dorp ontbreekt.

Wat is het overstromingsrisico voor dit adres?

Het overstromingsrisico is gemiddeld, zowel in de huidige situatie als in 2050. Ook het risico op wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau uit de Klimaateffectatlas, geen garanties voor deze specifieke woning.

Hoeveel inwoners telt de buurt Buitengebied Sas van Gent?

De buurt Buitengebied Sas van Gent telt 365 inwoners. Ongeveer 23 procent is 65 jaar of ouder, en 31 procent van de huishoudens bestaat uit eenpersoonshuishoudens. De meeste huishoudens, 43 procent, zijn huishoudens zonder kinderen.