Vrijstaande woning te koop: Beksweg 16, Gulpen

Beksweg 16

Gulpen, Gulpen-Wittem

€ 769.000
Buurt Gulpen, GulpenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 315m²
133% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
37% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Ruime vrijstaande woning in het groene Gulpen

Deze vrijstaande woning aan de Beksweg 16 ademt rust en ruimte. Met 315 m² woonoppervlak op een perceel van 670 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag ruim leeft. De woning uit 1979 heeft energielabel D. De vraagprijs van €769.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Gulpen-Wittem.

Over de buurt Gulpen

Gulpen is een dorpse buurt met zo'n 3500 inwoners, waar relatief veel 65-plussers wonen. Bewoners geven de buurt gemiddeld een 7,44. Een bewoner zegt: "Overzichtelijk en mooi", maar merkt ook op dat "de mensen veel op zich zelf" zijn. Een ander noemt het "mooi buiten wonen", maar heeft last van bevers. De sfeer is rustig, met een mix van eengezinswoningen en appartementen. De buurt Gulpen kent een gemiddeld inkomensniveau.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je in vijf minuten naar de PLUS of Aldi, beide om de hoek. Basisschool De Triangel en de school voor speciaal basisonderwijs St. Bernardus vind je op tien minuten lopen. Het Sophianum voor voortgezet onderwijs is twee straten verder. Ook een restaurant, bibliotheek en park zijn binnen loopafstand. De gemeente Gulpen-Wittem biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Damen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 769.000
Prijs per m²€ 2.441
Woonoppervlakte315m²
Perceeloppervlakte670m²
Bouwjaar1979
EnergielabelD
BuurtGulpen
WijkGulpen
GemeenteGulpen-Wittem

Locatie

Beksweg 16, Gulpen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.3
Jan
10-12-2025
Overzichtelijk en mooi

Niet veel ervaring maar in het kort best goed maar de mensen veel op zich zelf moeilijk voor contact te maken

7.3
TSavelberg
14-10-2025
Kon iets beter vooral als er sneeuw ligt in de winter

Redelijk goed . Zo als ik vertelde stoepen worden niet meer zo goed onderhouden jaren geleden.beter.

7.8
E bielders
17-07-2025
Mooi buiten wonen heel veel last

Heel veel last van de bever. 3 grote gaten in mijn haag heb waterschap gebeld doen niks dit is helemaal niet leuk !

Buurt statistieken

Gegevens uit Gulpen

Inwoners3.500
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Gulpen

Woningvoorraad1.873
Gem. WOZ-waarde€ 281.000
Koopwoningen50%
Huurwoningen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Passage 1
530m
Aldi
Looierstraat 20
553m
SPAR
Kerkstraat 1
1891m

Scholen

7 binnen 5 km

Sophianum SGM i h Heuvelland
Voortgezet onderwijs · 1357 leerlingen
834m
School voor Speciaal Basisonderwijs St Bernardus
Speciaal onderwijs · 157 leerlingen
1020m
Basisschool De Triangel
Basisonderwijs · 252 leerlingen
1020m

Veelgestelde vragen

Over Beksweg 16, Gulpen

Welk energielabel heeft Beksweg 16?

De woning aan Beksweg 16 in Gulpen heeft energielabel D.

Is de prijs van €769.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 67% boven het buurtgemiddelde van €461.250, maar de woning is met 315 m² ook 133% groter dan gemiddeld (135 m²). De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.587, wat bij 315 m² neerkomt op circa €1,13 miljoen, de vraagprijs is dus relatief gunstig per vierkante meter. Wel is het energielabel D, wat hogere stookkosten betekent.