Vrijstaande woning te koop: Gaastweg 56, Sint Nicolaasga

Gaastweg 56

Sint Nicolaasga, De Fryske Marren

€ 495.000
Buurt Sint Nicolaasga, Sint NicolaasgaBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 228m²
228m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Jumbo op 368m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Gaastweg in Sint Nicolaasga ademt de rust van het Friese land. Met 228 m² woonoppervlak en een perceel van 528 m² is er volop ruimte voor een gezin of wie graag thuis werkt. Het bouwjaar 1973 en energielabel E vragen om aandacht voor verduurzaming, maar de basis is solide. De vraagprijs van €495.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in de regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in De Fryske Marren.

Sint Nicolaasga: dorpsleven in het groen

Sint Nicolaasga is een dorp met ruim 3300 inwoners, waar het aandeel eengezinswoningen hoog is (87%). De buurt kenmerkt zich door een mix van gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken van een rustige, groene omgeving. De buurt Sint Nicolaasga biedt een dorps karakter met voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven aan de Gaastweg

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de basisscholen zijn dichtbij: Christelijke Basisschool de Paedwizer (twee straten verder) en Basisschool katholieke It Klimmerblêd (vijf minuten lopen). Het treinstation ligt op ruim een kwartier rijden, maar de rust en ruimte maken dat meer dan goed. De gemeente De Fryske Marren staat bekend om haar meren en natuur.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via MAKELAARDIJ VAN ENGELENBURG B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 495.000
Prijs per m²€ 2.171
Woonoppervlakte228m²
Perceeloppervlakte528m²
Bouwjaar1973
EnergielabelE
BuurtSint Nicolaasga
WijkSint Nicolaasga
GemeenteDe Fryske Marren

Locatie

Gaastweg 56, Sint Nicolaasga

Buurt statistieken

Gegevens uit Sint Nicolaasga

Inwoners3.335
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Jumbo
Molewei 1
368m
Poiesz
Koningin Julianalaan 16
6181m
Albert Heijn
Midstraat 28 30
6464m

Scholen

4 binnen 5 km

Christelijke Basisschool de Paedwizer
Basisonderwijs · 112 leerlingen
441m
Basisschool katholieke It Klimmerblêd
Basisonderwijs · 177 leerlingen
657m
Kindcentrum `t Swannestee
Basisonderwijs · 69 leerlingen
3856m

Veelgestelde vragen

Over Gaastweg 56, Sint Nicolaasga

Welk energielabel heeft Gaastweg 56?

De woning aan Gaastweg 56 in Sint Nicolaasga heeft energielabel E.

Is €495.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €495.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 228 m² met een perceel van 528 m² in Sint Nicolaasga. Het energielabel E kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs weerspiegelt de ruimte en de rustige ligging. Vergelijkbaar aanbod in de regio laat zien dat dit een reële prijs is.

Wat betekent energielabel E voor de stookkosten?

Energielabel E duidt op een matige isolatie, wat betekent dat de stookkosten naar verwachting hoger zijn dan bij een woning met label A of B. Je kunt zelf maatregelen nemen zoals spouwmuurisolatie of dubbel glas om het verbruik te verlagen.

Hoe is het leven in Sint Nicolaasga voor een gezin?

Sint Nicolaasga is een dorp met veel eengezinswoningen en een rustige, groene omgeving. Er zijn twee basisscholen op loopafstand en een Jumbo voor dagelijkse boodschappen. Het treinstation ligt op 15 km afstand, dus een auto is handig. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, wat zorgt voor een gemoedelijke sfeer.

Zijn er woningen vergelijkbaar met deze in de buurt?

In Sint Nicolaasga en omgeving staan regelmatig vrijstaande woningen te koop. Deze woning valt op door zijn royale oppervlakte en perceel. Voor een actueel overzicht kun je kijken naar het aanbod van vrijstaande woningen in De Fryske Marren. De prijzen variëren afhankelijk van staat, locatie en energielabel.

Wat is de afstand tot voorzieningen zoals een supermarkt en school?

De Jumbo supermarkt ligt op 368 meter, dus om de hoek. De dichtstbijzijnde basisschool, Christelijke Basisschool de Paedwizer, is 441 meter verderop. Ook een kinderdagverblijf en restaurant zijn binnen 600 meter te vinden. Het voortgezet onderwijs is verder weg, op 6,7 km.