Vrijstaande woning te koop: Haagweg 73, Monster

Haagweg 73

Westlandse Zoom De Duinen, Westland

€ 1.695.000
Buurt Westlandse Zoom De Duinen, MonsterBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 304m²
304m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Haagweg in Monster ademt een tijdloze sfeer. Het huis uit 1927 combineert historische charme met een modern energielabel A, wat zorgt voor een comfortabel en duurzaam woonklimaat. Met 304 m² woonoppervlak en een perceel van 710 m² is er volop ruimte voor een gezin. De vraagprijs van €1.695.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Westland.

De buurt: Westlandse Zoom De Duinen

De buurt Westlandse Zoom De Duinen is een rustige, groene wijk met 560 inwoners. Het is een gezinsvriendelijke buurt, met veel huishoudens met kinderen. De omgeving is landelijk en biedt ruimte om te wandelen en fietsen. Er zijn nog geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en een rustige woonomgeving.

Leven in de straat

In de ochtend haal je verse broodjes bij de Lidl, om de hoek op 1,6 km afstand. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er ook Jumbo en Hoogvliet op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Eerste Westlandse Montessorischool, twee straten verder, of naar de Christelijke Basisschool De Blinkerd. De gemeente Westland biedt een compleet voorzieningenniveau, met scholen, winkels en groen in de buurt.

Over de aanbieding

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarskantoor Reichman & Rommelaar B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.695.000
Prijs per m²€ 5.576
Woonoppervlakte304m²
Perceeloppervlakte710m²
Bouwjaar1927
EnergielabelA
BuurtWestlandse Zoom De Duinen
WijkMonster
GemeenteWestland

Locatie

Haagweg 73, Monster

Buurt statistieken

Gegevens uit Westlandse Zoom De Duinen

Inwoners560
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Lidl
Van Brederodestraat 19
1580m
Jumbo
Rijsenburgerweg 28
2599m
Jumbo
Molenstraat 9C
2658m

Scholen

22 binnen 5 km

Herman Broerencollege
Speciaal onderwijs · 31 leerlingen
722m
Eerste Westlandse Montessorischool
Basisonderwijs · 382 leerlingen
1711m
Christelijke Basisschool De Blinkerd
Basisonderwijs · 321 leerlingen
2012m

Veelgestelde vragen

Over Haagweg 73, Monster

Welk energielabel heeft Haagweg 73?

De woning aan Haagweg 73 in Monster heeft energielabel A.

Is €1.695.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.695.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Monster, maar past bij de ruime oppervlakte van 304 m² en het grote perceel van 710 m². Het energielabel A is een pluspunt, want dat betekent lage stookkosten. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs wordt mede bepaald door de unieke combinatie van historische uitstraling en moderne energieprestaties.

Hoe is de bereikbaarheid van Monster?

Monster ligt in het Westland, dicht bij de kust. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 10,1 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (289), wat duidt op een rustige, landelijke omgeving. Voor dagelijkse ritten naar Den Haag of Rotterdam ben je ongeveer 20-30 minuten onderweg.