Vrijstaande woning te koop: Heikampseweg 74, Heijen
KopenGennepVrijstaande woningenHeikampseweg 74

Heikampseweg 74

Heijen, Gennep

€ 569.000
Buurt Heijen, HeijenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 253m²
253m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Vrijstaande woning in Heijen

Deze vrijstaande woning aan de Heikampseweg 74 in Heijen ademt rust en ruimte. Met 253 m² woonoppervlak op een perceel van 555 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1979 heeft energielabel C, wat betekent dat de energiekosten redelijk zijn. De vraagprijs van €569.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Gennep.

Heijen

Heijen is een dorp met ongeveer 1640 inwoners, waar het rustig wonen is. De buurt kent een mix van leeftijden, met veel 45-plussers. Op basis van één beoordeling geven bewoners een 8,38. Een bewoner zegt: "Ik vind dat gezellige buren heb." De buurt Heijen heeft een lage stedelijkheidsgraad, met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, op twee straten verder. Ook de Lidl en Jumbo zijn om de hoek. Basisschool De Heggerank ligt naast de deur. Het Elzendaalcollege in Gennep is tien minuten lopen. De gemeente Gennep biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Smedema Makelaars & Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 569.000
Prijs per m²€ 2.249
Woonoppervlakte253m²
Perceeloppervlakte555m²
Bouwjaar1979
EnergielabelC
BuurtHeijen
WijkHeijen
GemeenteGennep

Locatie

Heikampseweg 74, Heijen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Nicole Roland
01-12-2023
Gezellig buren

Ik vind dat gezellige buren heb

Buurt statistieken

Gegevens uit Heijen

Inwoners1.640
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Albert Heijn
Wilhelminaplein 4
2602m
Lidl
Europaplein 21
2650m
Jumbo
Europaplein 10B
2754m

Scholen

21 binnen 5 km

basisschool De Heggerank
Basisonderwijs · 114 leerlingen
319m
So-vso Mikado
Speciaal onderwijs · 125 leerlingen
1349m
Elzendaalcollege Gennep
Voortgezet onderwijs · 523 leerlingen
1379m

Veelgestelde vragen

Over Heikampseweg 74, Heijen

Welk energielabel heeft Heikampseweg 74?

De woning aan Heikampseweg 74 in Heijen heeft energielabel C.

Is €569.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €569.000 voor een vrijstaande woning van 253 m² met een perceel van 555 m² in Heijen is marktconform. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het energielabel C en het bouwjaar 1979 zijn factoren die de prijs beïnvloeden.

Hoe is de bereikbaarheid van Heijen?

Heijen ligt in de gemeente Gennep, in het noorden van Limburg. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,6 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig.

Wat voor buren en buurtgevoel heeft Heijen?

Bewoners geven de buurt een 8,38 en noemen de buren gezellig. Heijen is een rustig dorp met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen. De bevolking is gemengd, met zowel gezinnen als ouderen.