Vrijstaande woning te koop: Hugevlietstraat 12, Biervliet
KopenTerneuzenVrijstaande woningenHugevlietstraat 12

Hugevlietstraat 12

Kern Biervliet, Terneuzen

€ 489.000
Buurt Kern Biervliet, BiervlietBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 203m²
203m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Vrijstaand wonen in Biervliet

Deze vrijstaande woning aan de Hugevlietstraat staat in een rustige buurt van Biervliet. Met 203 m² woonoppervlak en een perceel van 546 m² is er veel ruimte. Het energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is. De vraagprijs van €489.000 is marktconform voor een vrijstaande woningen in Terneuzen van deze omvang.

Kern Biervliet

De buurt Kern Biervliet telt zo'n 1265 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen. Het is een dorpse omgeving met veel koopwoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien: zowel gezinnen als ouderen wonen er. De buurt Kern Biervliet heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat past bij het landelijke karakter.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op zo'n 4,7 km afstand, of bij de SPAR verderop. Basisschool Molenbolwerk en Openbare Basisschool de Schuttershoek liggen op loopafstand, op ongeveer 4,4 en 4,7 km. De gemeente Terneuzen biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en bibliotheek op 0,5 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Versluijs Makelaardij en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 489.000
Prijs per m²€ 2.409
Woonoppervlakte203m²
Perceeloppervlakte546m²
Bouwjaar1979
EnergielabelC
BuurtKern Biervliet
WijkKern Biervliet
GemeenteTerneuzen

Locatie

Hugevlietstraat 12, Biervliet

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Biervliet

Inwoners1.265
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
Oranjestraat 19
4728m
PLUS
Langestraat 2
6978m
SPAR
Waterpoortstraat 4
7460m

Scholen

2 binnen 5 km

Basisschool Molenbolwerk
Basisonderwijs · 111 leerlingen
4435m
Openbare Basisschool de Schuttershoek
Basisonderwijs · 56 leerlingen
4748m

Veelgestelde vragen

Over Hugevlietstraat 12, Biervliet

Welk energielabel heeft Hugevlietstraat 12?

De woning aan Hugevlietstraat 12 in Biervliet heeft energielabel C.

Is €489.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €489.000 voor een vrijstaande woning van 203 m² met een perceel van 546 m² in Biervliet is marktconform. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en locatie. Het energielabel C is gemiddeld, wat geen grote extra kosten geeft.

Hoe is de buurt Kern Biervliet om in te wonen?

Kern Biervliet is een rustige, dorpse buurt met veel eengezinswoningen en een laag stedelijkheidsniveau. De bevolking is gemengd: er wonen zowel gezinnen als ouderen. Voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en bibliotheek zijn op loopafstand, maar voor een grote supermarkt moet je naar het nabijgelegen dorp.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op ongeveer 4,4 en 4,7 km afstand: Basisschool Molenbolwerk en Openbare Basisschool de Schuttershoek. Voor voortgezet onderwijs moet je reizen naar een stad op 14 km afstand.