Vrijstaande woning te koop: Peppellaan 9, Dordrecht

Peppellaan 9

Dubbeldam-Zuid, Dordrecht

€ 1.950.000
Buurt Dubbeldam-Zuid, DordrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 264m²
66% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene, rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Peppellaan 9 in Dordrecht ademt ruimte en rust. Met 264 m² woonoppervlak en een perceel van 775 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A++ betekent dat je energiekosten laag zijn. De vraagprijs van €1.950.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Dordrecht.

Dubbeldam-Zuid: een groene, veilige buurt

De woning staat in buurt Dubbeldam-Zuid, een buurt die door bewoners hoog wordt gewaardeerd. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 9,5. Een bewoner zegt: "Groene buurt met bijna alles wat je nodig hebt. Makkelijk gebruik maken van het ov, veel prullenbakken en een groot park dichtbij. Ook is er een plein met supermarkten en winkels. Ik voel me overdag en ‘s avonds veilig." De buurt telt 5.100 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Nettorama en PLUS, allebei op loopafstand. De Julianaschool en Basisschool Dubbeldam zijn om de hoek. Het park of plantsoen is naast de deur. De gemeente Dordrecht biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Nolten Makelaardij bv op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.950.000
Prijs per m²€ 7.386
Woonoppervlakte264m²
Perceeloppervlakte775m²
Bouwjaar1972
EnergielabelA++
BuurtDubbeldam-Zuid
WijkDubbeldam
GemeenteDordrecht

Locatie

Peppellaan 9, Dordrecht

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.5
Miertje
09-11-2023
Groene buurt met bijna alles wat je nodig hebt

Makkelijk gebruik maken van het ov, veel prullenbakken en een groot park dichtbij. Ook is er een plein met supermarkten en winkels. Ik voel me overdag en ‘s avonds veilig als ik weer in mijn buurt ben.

Buurt statistieken

Gegevens uit Dubbeldam-Zuid

Inwoners5.100
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Dubbeldam-Zuid

Woningvoorraad2.150
Gem. WOZ-waarde€ 480.000
Koopwoningen74%
Huurwoningen26%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Nettorama
Damplein 16
712m
PLUS
Dubbelsteynlaan West 86 + 92
719m
AH to go
Albert Schweitzerplaats 41
1623m

Scholen

64 binnen 5 km

Julianaschool
Basisonderwijs · 277 leerlingen
159m
Basisschool Dubbeldam
Basisonderwijs · 368 leerlingen
409m
Auris Ammanschool
Speciaal onderwijs · 105 leerlingen
879m

Veelgestelde vragen

Over Peppellaan 9, Dordrecht

Welk energielabel heeft Peppellaan 9?

De woning aan Peppellaan 9 in Dordrecht heeft energielabel A++.

Is €1.950.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €1.950.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning van 264 m² met een groot perceel van 775 m² en energielabel A++. De woning is ruim en energiezuinig, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type woning in Dubbeldam-Zuid.