Vrijstaande woning te koop: Snipweg 36, Apeldoorn

Snipweg 36

Vogelkwartier, Apeldoorn

€ 499.500
Buurt Vogelkwartier, ApeldoornBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 131m²
41% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Aldi op 297m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter in het Vogelkwartier

Deze vrijstaande woning uit 1927 ademt sfeer en geschiedenis. Met 131 m² woonoppervlak en een perceel van 293 m² is er ruimte genoeg. De woning heeft energielabel C, wat voor een huis van deze leeftijd redelijk zuinig is. Met een vraagprijs van €499.500 is de prijs aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Apeldoorn.

Het Vogelkwartier: een groene, stedelijke buurt

Het Vogelkwartier is een levendige buurt met bijna 5.000 inwoners. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2884 adressen per km²), wat betekent dat het er stedelijk is. Toch is er veel groen: een park of plantsoen ligt op loopafstand. De buurt kent een mix van huishoudens, met veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, die op twee straten verder ligt. Ook de Albert Heijn en Lidl zijn op loopafstand. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals De Emmaschool en IKC Octowijs, beide op loopafstand. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met de Openbare Scholengemeenschap Apeldoorn om de hoek. De gemeente Apeldoorn biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Goos Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 499.500
Prijs per m²€ 3.813
Woonoppervlakte131m²
Perceeloppervlakte293m²
Bouwjaar1927
EnergielabelC
BuurtVogelkwartier
WijkZuid
GemeenteApeldoorn

Locatie

Snipweg 36, Apeldoorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Vogelkwartier

Inwoners4.950
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Vogelkwartier

Woningvoorraad2.563
Gem. WOZ-waarde€ 274.000
Koopwoningen41%
Huurwoningen59%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Aldi
Mgr. Nolensstraat 43
297m
Albert Heijn
Talingweg 169
605m
Lidl
Maasstraat 92-96
776m

Scholen

80 binnen 5 km

Openbare Scholengemeenschap Apeldoorn
Voortgezet onderwijs · 181 leerlingen
209m
De Emmaschool
Basisonderwijs · 182 leerlingen
348m
IKC Octowijs
Basisonderwijs · 85 leerlingen
508m

Veelgestelde vragen

Over Snipweg 36, Apeldoorn

Welk energielabel heeft Snipweg 36?

De woning aan Snipweg 36 in Apeldoorn heeft energielabel C.

Is €499.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €499.500 ligt 33% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€374.600). De woning is met 131 m² ook 41% groter dan het buurtgemiddelde van 93 m². De prijs per m² is ongeveer €3.813, terwijl het buurtgemiddelde €4.036 per m² is. De prijs is aan de hoge kant, maar de extra ruimte en het karakter kunnen dat rechtvaardigen.

Hoe is de buurt Vogelkwartier om in te wonen?

Het Vogelkwartier is een stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en gezinnen. De buurt heeft een hoog voorzieningenniveau: supermarkten, scholen en een park zijn dichtbij. Het treinstation van Apeldoorn is op 2,9 km afstand, dus met de fiets of bus goed bereikbaar.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat is redelijk zuinig voor een woning uit 1927. In de buurt heeft 33,3% van de koopwoningen label C, en 50% heeft label D of lager. Label C betekent dat de woning redelijk goed geïsoleerd is, maar je kunt nog steeds hogere stookkosten verwachten dan bij een nieuwbouwwoning.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is De Emmaschool (348 m), gevolgd door IKC Octowijs (508 m) en RKBS Sebastiaan (625 m). Voor voortgezet onderwijs is de Openbare Scholengemeenschap Apeldoorn op 209 m afstand. Ideaal voor gezinnen met schoolgaande kinderen.

Hoeveel woningen staan er te koop in het Vogelkwartier?

Op dit moment staan er 5 koopwoningen te koop in de buurt. De gemiddelde vraagprijs is €374.600, met een mediaan van €398.500. De prijzen variëren van €270.000 tot €450.000. Deze woning is met €499.500 de duurste van het moment.

Wat is de ligging ten opzichte van het centrum van Apeldoorn?