Vrijstaande woning te koop: Tienboerenweg 22A, Mijdrecht
KopenDe Ronde VenenVrijstaande woningenTienboerenweg 22A

Tienboerenweg 22A

Mijdrecht Buitengebied, De Ronde Venen

€ 878.000
Buurt Mijdrecht Buitengebied, MijdrechtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 174m²
174m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Vrijstaand wonen met ruimte

Deze vrijstaande woning uit 1950 staat in het buitengebied van Mijdrecht, waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met 174 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 2015 m² is er volop plek voor een gezin of wie van tuinieren houdt. De prijs van €878.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in De Ronde Venen.

Buurt Mijdrecht Buitengebied

De buurt Mijdrecht Buitengebied is een landelijke omgeving met 965 inwoners. Het is een rustige buurt met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. De buurt Mijdrecht Buitengebied heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat past bij het groene karakter.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Vomar of Albert Heijn, beide op ruim twee kilometer afstand. Voor schoolgaande kinderen is Jenaplanschool 't Startnest om de hoek, op 2,4 km. Ook de Interconfessionele Basisschool de Vuurvogel en het VeenLanden College zijn binnen fietsafstand. De gemeente De Ronde Venen biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 2,8 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via KORVER MAKELAARS | Altijd 't juiste adres! aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 878.000
Prijs per m²€ 5.046
Woonoppervlakte174m²
Perceeloppervlakte2015m²
Bouwjaar1950
BuurtMijdrecht Buitengebied
WijkMijdrecht
GemeenteDe Ronde Venen

Locatie

Tienboerenweg 22A, Mijdrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Mijdrecht Buitengebied

Inwoners965
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Vomar
Prinses Irenelaan 1-3
2133m
Albert Heijn
Amstelplein 37
2267m
Jumbo
Zijdelwaardplein 60
2581m

Scholen

28 binnen 5 km

VeenLanden College
Voortgezet onderwijs · 960 leerlingen
2391m
Jenaplanschool 't Startnest
Basisonderwijs · 231 leerlingen
2400m
Interconfessionele Basisschool de Vuurvogel
Basisonderwijs · 170 leerlingen
2516m

Veelgestelde vragen

Over Tienboerenweg 22A, Mijdrecht

Is €878.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €878.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 174 m² met een groot perceel van 2015 m² in het buitengebied van Mijdrecht. Het bouwjaar 1950 betekent dat er mogelijk onderhoud nodig is, maar de ruime kavel biedt veel potentie. Vergelijkbaar aanbod in de regio laat zien dat dit prijsniveau gebruikelijk is voor dit type woning.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning zonder auto?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 13,4 km afstand, dus openbaar vervoer is beperkt. Een auto is dan ook aan te raden. Binnen de buurt zijn voorzieningen zoals supermarkten en scholen op 2 tot 3 km afstand, goed bereikbaar met de fiets.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 1950?

Een woning uit 1950 kan verouderde installaties hebben, zoals elektra en leidingen. Ook isolatie is vaak minder goed dan bij nieuwbouw.