Vrijstaande woning te koop: Uiterweg 343, Aalsmeer

Uiterweg 343

Uiterweg, Aalsmeer

€ 1.175.000
Buurt Uiterweg, AalsmeerBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 130m²
130m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
PLUS op 438m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een groot perceel

Deze vrijstaande woning aan de Uiterweg in Aalsmeer ademt karakter. Het huis uit 1920 heeft een woonoppervlak van 130 m² en staat op een ruim perceel van 1405 m². De ligging aan het water en de royale tuin geven het een bijzondere sfeer. Met een energielabel G zijn de stookkosten naar verwachting hoog. De vraagprijs van €1.175.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Aalsmeer.

De buurt Uiterweg

De buurt Uiterweg is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Van de 293 woningen is 95% eengezins en 73% koop. De buurt telt 855 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De stedelijkheid is laag (4 op een schaal van 5), met een omgevingsadressendichtheid van 617.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die op loopafstand ligt. Ook Albert Heijn, Vomar en Lidl zijn binnen een paar kilometer te vinden. Kinderen kunnen naar de Openbare Basisschool Kindcentrum Westwijs, die op ongeveer 10 minuten lopen ligt. Andere scholen in de buurt zijn de Jozefschool en IKC Triade. De gemeente Aalsmeer biedt verder voorzieningen zoals een restaurant en bibliotheek op korte afstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Huisman & Hoogendoorn Makelaars o.z. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 september 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.175.000
Prijs per m²€ 9.038
Woonoppervlakte130m²
Perceeloppervlakte1405m²
Bouwjaar1920
EnergielabelG
BuurtUiterweg
WijkAalsmeer
GemeenteAalsmeer

Locatie

Uiterweg 343, Aalsmeer

Buurt statistieken

Gegevens uit Uiterweg

Inwoners855
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

8 binnen 5 km

PLUS
Werf 15
438m
Albert Heijn
Praamplein 4A
2003m
Vomar
Molenpad 19
2066m

Scholen

13 binnen 5 km

Openbare Basisschool Kindcentrum Westwijs
Basisonderwijs · 242 leerlingen
767m
Openbare Basisschool Samen Een
Basisonderwijs · 193 leerlingen
2235m
Jozefschool Katholiek Basisonderwijs
Basisonderwijs · 426 leerlingen
2350m

Veelgestelde vragen

Over Uiterweg 343, Aalsmeer

Welk energielabel heeft Uiterweg 343?

De woning aan Uiterweg 343 in Aalsmeer heeft energielabel G.

Is €1.175.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.175.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning van 130 m² met energielabel G. Het perceel van 1405 m² is echter uitzonderlijk groot, wat de prijs deels verklaart.

Wat betekent energielabel G voor de stookkosten?

Energielabel G is het laagste label en duidt op een zeer slechte energieprestatie. De stookkosten zullen naar verwachting hoog zijn, vooral in de winter. Een energieadvies kan inzicht geven in mogelijke verbeteringen en kosten.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 1405 m², wat zeer ruim is voor een vrijstaande woning. Dit biedt mogelijkheden voor een grote tuin, eventueel een zwembad of een uitbouw. Houd wel rekening met gemeentelijke regels voor bebouwing en vergunningen. De exacte mogelijkheden kun je navragen bij de gemeente Aalsmeer.