Woning te koop: Middenweg 2, Mijdrecht

Middenweg 2

Mijdrecht Buitengebied, De Ronde Venen

€ 999.250
Buurt Mijdrecht Buitengebied, MijdrechtBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze woning aan de Middenweg 2 in Mijdrecht ligt in een landelijke omgeving, ver weg van de drukte. Het is een karakteristiek huis uit 1958 met een woonoppervlak van 43 m². De vraagprijs van €999.250 is aan de hoge kant voor deze oppervlakte, maar de ligging in het buitengebied is uniek. Vergelijkbare woningen in De Ronde Venen laten zien dat prijzen hier sterk variëren.

Mijdrecht Buitengebied

De buurt Mijdrecht Buitengebied is dunbevolkt met 965 inwoners en een lage stedelijkheidsgraad. Het is een rustige omgeving met veel eengezinswoningen. De meeste huishoudens bestaan uit eenpersoons of stellen zonder kinderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een plek voor wie van rust houdt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op twee kilometer afstand, of bij Hoogvliet en Boni iets verderop. De dichtstbijzijnde basisscholen zijn de Rooms Katholieke Basisschool Hofland en Openbare Basisschool Wereldwijs Mijdrecht, beide op ongeveer twee kilometer. Het VeenLanden College biedt voortgezet onderwijs op 1,8 kilometer. De gemeente De Ronde Venen staat bekend om haar groene karakter.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vida makelaars og aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 mei 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 999.250
Prijs per m²€ 23.238
Woonoppervlakte43m²
Perceeloppervlakte6200m²
Bouwjaar1958
BuurtMijdrecht Buitengebied
WijkMijdrecht
GemeenteDe Ronde Venen

Locatie

Middenweg 2, Mijdrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Mijdrecht Buitengebied

Inwoners965
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Albert Heijn
Leicester 13
2099m
Hoogvliet
Kerkvaart 7
2407m
Boni
De Lindeboom 25
2506m

Scholen

28 binnen 5 km

VeenLanden College
Voortgezet onderwijs · 960 leerlingen
1790m
Rooms Katholieke Basisschool Hofland
Basisonderwijs · 213 leerlingen
2005m
Openbare Basisschool Wereldwijs Mijdrecht
Basisonderwijs · 124 leerlingen
2005m

Veelgestelde vragen

Over Middenweg 2, Mijdrecht

Is de prijs van €999.250 reëel voor 43 m²?

De vraagprijs is hoog voor een woonoppervlak van 43 m², maar de woning ligt in het buitengebied van Mijdrecht, waar grond en rust een prijs hebben. Het bouwjaar 1958 betekent dat er mogelijk onderhoud nodig is. Vergelijk met andere woningen in de regio om te bepalen of de prijs marktconform is.

Hoe is het openbaar vervoer in Mijdrecht Buitengebied?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 13,4 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt is niet sterk stedelijk, dus het openbaar vervoer is beperkt. Voor dagelijkse ritten naar grotere steden is een auto aan te raden.

Wat voor onderhoud is te verwachten bij een huis uit 1958?

Een woning uit 1958 kan verouderde installaties hebben, zoals elektra, leidingen en isolatie. Het energielabel is niet bekend, maar oudere huizen hebben vaak hogere stookkosten.