Woning te koop: Noodweg 27, Hilversum

Noodweg 27

Landelijk Gebied 95, Hilversum

€ 1.750.000
Buurt Landelijk Gebied 95, HilversumBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 654m²
654m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
62% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groen

Aan de Noodweg in Hilversum staat een vrijstaande woning uit 2022, midden in het landelijke gebied. Met 654 m² woonoppervlak is het een royale woning voor wie van ruimte houdt. De vraagprijs van €1.750.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Hilversum.

Landelijk Gebied 95

De buurt Landelijk Gebied 95 is een rustige, groene omgeving met veel 65-plussers en eengezinswoningen. Een bewoner zegt: 'hele goede buurt 15 minuten fietsen hilversum centrum supermarkten in de buurt en scholen. mooie huizen.' De beoordeling is gebaseerd op één review. De buurt Landelijk Gebied 95 heeft een lage stedelijkheidsgraad, met 624 omgevingsadressen per km².

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen fiets je naar Boni op 1,5 km of Jumbo op 1,9 km. Basisscholen zoals Goudenregenschool en Kindcentrum De Haven liggen op twee kilometer. Het treinstation is vier kilometer verderop. De gemeente Hilversum biedt voorzieningen op fietsafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via KAPPELLE MAKELAARS aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.750.000
Prijs per m²€ 2.676
Woonoppervlakte654m²
Perceeloppervlakte15265m²
Bouwjaar2022
Energielabelunknown
BuurtLandelijk Gebied 95
WijkLandelijk Gebied
GemeenteHilversum

Locatie

Noodweg 27, Hilversum

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.0
Lynn Brons
21-07-2023
goed

hele goede buurt 15 minuten fietsen hilversum centrum supermarkten in de buurt en scholen. mooie huizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Landelijk Gebied 95

Inwoners380
Mannen42%
Vrouwen58%

Woningmarkt

Gegevens uit Landelijk Gebied 95

Woningvoorraad142
Gem. WOZ-waarde€ 681.000
Koopwoningen39%
Huurwoningen61%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Boni
Rading 146
1462m
Jumbo
Nootweg 45
1928m
Albert Heijn
Van Hogendorplaan 44
2821m

Scholen

49 binnen 5 km

Goudenregenschool
Basisonderwijs · 327 leerlingen
2031m
Kindcentrum De Haven
Basisonderwijs · 138 leerlingen
2041m
IKC-WereldWijs
Basisonderwijs · 325 leerlingen
2140m

Veelgestelde vragen

Over Noodweg 27, Hilversum

Welk energielabel heeft Noodweg 27?

De woning aan Noodweg 27 in Hilversum heeft energielabel unknown.

Is €1.750.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.750.000 is fors, maar past bij een woning van 654 m² uit 2022 in een landelijke omgeving. In de buurt zijn geen recente verkoopcijfers bekend, dus het is lastig te vergelijken. De prijs is aan de hoge kant, maar de woning is ook uitzonderlijk groot en nieuw.

Hoe is de buurt Landelijk Gebied 95 om in te wonen?

De buurt is rustig en groen, met veel 65-plussers en eengezinswoningen. Een bewoner noemt het een 'hele goede buurt' met supermarkten en scholen op fietsafstand. Het is 15 minuten fietsen naar het centrum van Hilversum.