Woning te koop: Pitrus 1, Assendelft

Pitrus 1

Kreekrijk, Zaanstad

€ 759.000
Buurt Kreekrijk, AssendelftBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 156m²
156m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Nieuwbouw in een rustige buurt

Deze hoekwoning uit 2024 in Assendelft ademt nieuwbouw: strakke lijnen, moderne indeling en een frisse uitstraling. Met 156 m² woonoppervlak is er ruimte voor een gezin. De woning staat in Kreekrijk, een buurt waar het rustig wonen is. De vraagprijs van €759.000 is aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus en de ruime opzet. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Zaanstad.

Kreekrijk: een gezinsbuurt

Kreekrijk is een kleine, groene buurt met veel eengezinswoningen. Van de 780 inwoners zijn er veel gezinnen met kinderen. De buurt heeft een dorps karakter, met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een laag aantal misdrijven en een rustige sfeer. Ontdek meer over buurt Kreekrijk.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS, Vomar of Albert Heijn, allemaal op loopafstand. Kinderen gaan naar icbs Het Koraal (om de hoek) of Openbare Basisschool De Komeet (twee straten verder). Voor het voortgezet onderwijs is Trias VMBO tien minuten lopen. Het treinstation is op loopafstand. Lees meer over de gemeente Zaanstad.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bert van Vulpen makelaars + hypotheken Krommenie aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 759.000
Prijs per m²€ 4.865
Woonoppervlakte156m²
Perceeloppervlakte316m²
Bouwjaar2024
BuurtKreekrijk
WijkAssendelft-Noord
GemeenteZaanstad

Locatie

Pitrus 1, Assendelft

Buurt statistieken

Gegevens uit Kreekrijk

Inwoners780
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

27 binnen 5 km

PLUS
Uranuslaan 182
1005m
Vomar
Kaaikhof 15
1092m
Albert Heijn
Kaaikhof 22
1182m

Scholen

47 binnen 5 km

icbs Het Koraal
Basisonderwijs · 579 leerlingen
365m
Openbare Basisschool De Komeet
Basisonderwijs · 357 leerlingen
694m
Christelijke Basisschool De Evenaar
Basisonderwijs · 140 leerlingen
757m

Veelgestelde vragen

Over Pitrus 1, Assendelft

Is €759.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €759.000 is aan de hoge kant, maar past bij een nieuwbouwwoning van 156 m² in een rustige buurt. Nieuwbouw heeft vaak een premium, en de woning is direct betrokken. Vergelijk met andere koopwoningen in Zaanstad om te zien of het marktconform is.

Hoe is de bereikbaarheid van Kreekrijk?

Kreekrijk is goed bereikbaar: het treinstation ligt op 1,1 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. De buurt is rustig en groen, met een park om de hoek. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen hoef je niet ver.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een hoekwoning uit 2024 met 156 m² woonoppervlak. De woning is onderdeel van een nieuwbouwproject in Kreekrijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals icbs Het Koraal (365 m) en Openbare Basisschool De Komeet (694 m). Voor voortgezet onderwijs is Trias VMBO op 871 m. De buurt is dus geschikt voor gezinnen met kinderen.