Woning te koop: Verzetslaan 25, Enschede

Verzetslaan 25

Dorp Boekelo, Enschede

€ 300.000
Buurt Dorp Boekelo, EnschedeBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 285m²
285m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in het groene Boekelo

Deze hoekwoning uit 2024 staat in het rustige Boekelo, een dorp binnen de gemeente Enschede. Met 285 m² woonoppervlak is het een royale woning. De woning wordt nu aangeboden voor €300.000, een scherpe prijs voor een nieuwbouwwoning van dit formaat. Bekijk ook andere woningen in Enschede voor vergelijking.

De buurt: Dorp Boekelo

Boekelo is een dorp met een dorps karakter, omringd door groen. De buurt heeft een mix van inwoners, met veel gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een rustige, veilige buurt is met weinig criminaliteit. De buurt Dorp Boekelo heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rust.

Het dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, die om de hoek zit op 5 minuten lopen. Ook zijn er twee basisscholen in de buurt: Openbare basisschool Molenbeek op loopafstand en De Marcellinus iets verderop. De gemeente Enschede biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, zoals een huisartsenpraktijk en een park op loopafstand.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Home Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 juli 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 300.000
Prijs per m²€ 1.053
Woonoppervlakte285m²
Perceeloppervlakte1061m²
Bouwjaar2024
BuurtDorp Boekelo
WijkLandelijk gebied en kernen
GemeenteEnschede

Locatie

Verzetslaan 25, Enschede

Buurt statistieken

Gegevens uit Dorp Boekelo

Inwoners2.755
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Coop
Beckumerstraat 13
576m
Albert Heijn
Kevelhamhoek 71
3592m
Albert Heijn
Wethouder Nijhuisstraat 164
3857m

Scholen

23 binnen 5 km

Openbare basisschool Molenbeek
Basisonderwijs · 283 leerlingen
536m
De Marcellinus
Basisonderwijs · 82 leerlingen
795m
Basisschool De Jonge Helden
Basisonderwijs · 122 leerlingen
3451m

Veelgestelde vragen

Over Verzetslaan 25, Enschede

Is €300.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een nieuwbouwwoning van 285 m² in Boekelo is €300.000 een scherpe prijs. Nieuwbouw in deze regio is schaars, en de woning biedt veel ruimte voor een relatief laag bedrag. Vergelijkbare woningen in de omgeving zijn vaak duurder.

Hoe is de bereikbaarheid van Boekelo?

Boekelo ligt in een landelijke omgeving, maar is goed bereikbaar met de auto. Het treinstation ligt op 6,9 km afstand, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus of de auto. De snelweg is niet ver, maar exacte afstanden zijn niet bekend.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de basisvoorzieningen zijn dichtbij. Een supermarkt (Coop) zit op 5 minuten lopen, en er zijn twee basisscholen op loopafstand. Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een bibliotheek of voortgezet onderwijs moet je naar Enschede, op ongeveer 5 km afstand.