Appartement te koop: Damlaan 33, Leidschendam

Damlaan 33

Damcentrum, Leidschendam-Voorburg

€ 465.000
Buurt Damcentrum, LeidschendamBekijk buurt
Ekoplaza op 89m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Damcentrum

Dit appartement aan de Damlaan 33 in Leidschendam ademt de sfeer van 1913: hoge plafonds, royale kamers en een authentieke uitstraling. Met 102 m² woonoppervlak is er ruimte genoeg voor een stel of klein gezin. De vraagprijs van €465.000 is marktconform voor een appartement van deze omvang in deze buurt. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs voor appartementen in Leidschendam-Voorburg ligt rond dit niveau.

Damcentrum: een levendige, veilige buurt

Damcentrum is een bruisende wijk waar veel is gebeurd de afgelopen jaren. "In de laatste jaren hebben veel herontwikkelingen plaatsgevonden, waardoor het gebied er enorm op vooruit is gegaan," zegt een bewoner. Een ander noemt het "gezellig en mooi" en voelt zich veilig, ook in het donker. De buurt Damcentrum telt zo'n 1550 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn appartementen, en iets meer dan de helft is koop.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je de deur niet ver voor uit. Ekoplaza ligt op een steenworp afstand, en Hoogvliet is ook twee straten verder. Voor een uitgebreide boodschappenronde is Jumbo of AH XL tien minuten lopen. Ouders met jonge kinderen hebben het goed getroffen: basisschool De Zonnewijzer zit naast de deur, en kinderdagverblijven zijn ook om de hoek. De gemeente Leidschendam-Voorburg biedt daarnaast voldoende voorzieningen voor alle leeftijden.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brix Makelaars - Voorburg aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 465.000
Prijs per m²€ 4.559
Woonoppervlakte102m²
Perceeloppervlakte288m²
Bouwjaar1913
BuurtDamcentrum
WijkLeidschendam - Zuid en omgeving
GemeenteLeidschendam-Voorburg

Locatie

Damlaan 33, Leidschendam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.5
Liselotte
09-09-2024
Gezellig en mooi

Tot nu toe vrij goed, ik kan ik het donker rondlopen en een veilig gevoel hebben

8.1
MD
04-12-2023
Gezellige buurt voor gezinnen

Prima buurt om (met een gezin) te wonen. Goed bereikbaar door gunstige ligging t.o.v. de snelweg, maar ook voldoende mogelijkheden om met het OV naar omliggende steden te reizen. In de laatste jaren hebben veel herontwikkelingen plaatsgevonden binnen Damcentrum, waardoor het gebied er enorm op vooruit is gegaan. Zowel qua voorzieningen als openbare ruimte.

Buurt statistieken

Gegevens uit Damcentrum

Inwoners1.550
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

38 binnen 5 km

Ekoplaza
Damlaan 18
89m
Hoogvliet
Damstraat 8
193m
Jumbo
Liguster 2
1022m

Scholen

32 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool De Zonnewijzer
Basisonderwijs · 212 leerlingen
142m
MMiXX
Basisonderwijs · 227 leerlingen
546m
Roomskatholieke Basisschool Maria Bernadette
Basisonderwijs · 260 leerlingen
773m

Veelgestelde vragen

Over Damlaan 33, Leidschendam

Is €465.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €465.000 is marktconform voor een appartement van 102 m² in Damcentrum. Appartementen in Leidschendam-Voorburg met vergelijkbare oppervlakte en bouwjaar worden in deze prijsklasse aangeboden. De prijs per vierkante meter ligt rond de €4.560, wat gebruikelijk is voor deze buurt.

Hoe veilig is de buurt Damcentrum?

Uit buurtreviews blijkt dat bewoners zich veilig voelen, ook 's avonds. Een bewoner zegt: 'Ik kan in het donker rondlopen en een veilig gevoel hebben.' Het aantal geregistreerde misdrijven in de buurt is 75, wat voor een stedelijke omgeving als deze relatief laag is.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is Protestants Christelijke Basisschool De Zonnewijzer op 142 meter. Ook MMiXX (546 m) en Roomskatholieke Basisschool Maria Bernadette (773 m) zijn goed bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs is het Veurs Lyceum op 1,2 km een optie.

Hoe is het openbaar vervoer in Damcentrum?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,2 km afstand, dus voor de trein ben je even onderweg. De ligging nabij de snelweg maakt de auto een aantrekkelijk alternatief.

Wat voor onderhoud vraagt een appartement uit 1913?

Een woning uit 1913 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen aan bijvoorbeeld leidingen, elektra en isolatie. Houd rekening met mogelijke aanpassingen om het energiezuiniger te maken.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de Damlaan?

In de buurt Damcentrum is parkeren vaak geregeld via vergunningen of betaald parkeren. Vraag de makelaar naar de specifieke parkeermogelijkheden bij de woning.