Appartement te huur: Hendrik Jacobszstraat 3H, Amsterdam
HurenAmsterdamAppartementenHendrik Jacobszstraat 3H

Hendrik Jacobszstraat 3H

Valeriusbuurt-West, Amsterdam

€ 4.950 p.m.
Buurt Valeriusbuurt-West, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 18m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statig appartement in de Valeriusbuurt-West

Dit appartement uit 1913 combineert klassieke Amsterdamse allure met een modern energielabel A. Met 81 m² woonoppervlak is het een comfortabele stadsbasis, gelegen in een van de meest gewilde buurten van Amsterdam. De huurprijs van €4.950 per maand is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Amsterdam in deze prijsklasse.

De buurt: Valeriusbuurt-West

De buurt Valeriusbuurt-West is een rustige, groene oase binnen de stad. Het is een dichtbevolkte wijk met veel gezinnen en een mix van koop- en huurwoningen. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor een zeer sterk stedelijk gebied. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige buurt met veel voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

De dagelijkse boodschappen doe je om de hoek bij Jumbo (18 meter) of Albert Heijn (285 meter). Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Kleine Nicolaas (190 meter) en het Amsterdams Lyceum (348 meter) voor voortgezet onderwijs. Het Vondelpark ligt op vijf minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk aan voorzieningen, van restaurants tot openbaar vervoer.

Bron en beschikbaarheid

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder www.vva.amsterdam, Alcoco en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 4.950 p.m.
Prijs per m²€ 61 p.m.
Woonoppervlakte81m²
Perceeloppervlakte90m²
Bouwjaar1913
EnergielabelA
BuurtValeriusbuurt-West
WijkWillemspark
GemeenteAmsterdam

Locatie

Hendrik Jacobszstraat 3H, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Valeriusbuurt-West

Inwoners2.610
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Valeriusbuurt-West

Woningvoorraad1.265
Gem. WOZ-waarde€ 1.016.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen55%

Supermarkten

151 binnen 5 km

Jumbo
Hendrik Jacobszstraat 9
18m
Albert Heijn
Amstelveenseweg 186
285m
Albert Heijn
Zeilstraat 47H
439m

Scholen

192 binnen 5 km

De Kleine Nicolaas
Basisonderwijs · 199 leerlingen
190m
Montessori Lyceum Oostpoort ISK C. Krusemanstraat
Voortgezet onderwijs · 195 leerlingen
247m
Het Amsterdams Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1092 leerlingen
348m

Veelgestelde vragen

Over Hendrik Jacobszstraat 3H, Amsterdam

Welk energielabel heeft Hendrik Jacobszstraat 3H?

De woning aan Hendrik Jacobszstraat 3H in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €4.950 per maand een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €4.950 ligt boven de gemiddelde huurprijs in de Valeriusbuurt-West (€4.368) en ruim boven de mediaan (€3.125). Het appartement is echter energiezuinig (label A) en heeft een gunstige ligging. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en voorzieningen; vergelijkbare woningen in de buurt worden gemiddeld in 20 dagen verhuurd.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 2,1 km afstand, wat ongeveer 25 minuten lopen is. De buurt is zeer stedelijk met een hoge dichtheid aan voorzieningen. De Jumbo supermarkt is op 18 meter, en er zijn meerdere bushaltes in de buurt. Voor de auto zijn er parkeermogelijkheden, maar houd rekening met parkeerdruk in Amsterdam.