Appartement te koop: Heulstraat 23, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenHeulstraat 23

Heulstraat 23

Voorhout, Den Haag

€ 1.125.000
Buurt Voorhout, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 194m²
94% groter dan gemiddeld in de buurt
Ekoplaza op 364m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
47% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statig appartement in het hart van Den Haag

Dit royale appartement aan de Heulstraat ademt historie en allure. Met 194 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1750 is het een zeldzaam groot en karakteristiek appartement in het centrum. De vraagprijs van €1.125.000 is aan de hoge kant, maar past bij de unieke combinatie van formaat en locatie. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor een appartement in Den Haag ligt lager, maar dit appartement is ook aanzienlijk ruimer dan het gemiddelde.

De buurt Voorhout: rustig, centraal en gewaardeerd

De buurt Voorhout is een oase van rust midden in de stad. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,5. Een bewoner zegt: "Rustige buurt met een bruisende winkelstraat om de hoek." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners tussen 25 en 45 jaar. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid, maar de nabijheid van het park en de rustige straten maken het aangenaam.

Het dagelijks leven aan de Heulstraat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij de Ekoplaza of Albert Heijn, beide om de hoek. Ook de SPAR express en Jumbo zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen en kinderdagverblijven in de buurt, al liggen de dichtstbijzijnde scholen op ruim 2,5 km. Het openbaar vervoer is uitstekend: het treinstation is op 1,3 km, en de gemeente Den Haag biedt volop stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Frisia Makelaars B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.125.000
Prijs per m²€ 5.799
Woonoppervlakte194m²
Perceeloppervlakte162m²
Bouwjaar1750
EnergielabelD
BuurtVoorhout
WijkCentrum
GemeenteDen Haag

Locatie

Heulstraat 23, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.5
Mareyn _
24-02-2026
Bruisend

Rustige buurt met een bruisende winkelstraat om de hoek

Buurt statistieken

Gegevens uit Voorhout

Inwoners2.645
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Voorhout

Woningvoorraad1.887
Gem. WOZ-waarde€ 530.000
Koopwoningen27%
Huurwoningen72%

Supermarkten

84 binnen 5 km

Ekoplaza
Kerkplein 6a
364m
Albert Heijn
Torenstraat 27
382m
Albert Heijn
Hofweg 11
422m

Scholen

15 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
2593m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
3376m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
3471m

Veelgestelde vragen

Over Heulstraat 23, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Heulstraat 23?

De woning aan Heulstraat 23 in 'S-Gravenhage heeft energielabel D.

Is €1.125.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs ligt 72% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€653.000). Maar dit appartement is met 194 m² ook 94% groter dan het buurtgemiddelde van 100 m². De prijs per m² is met €5.799 relatief gunstig vergeleken met het buurtgemiddelde van €6.671 per m². Het is een uniek object, dus de prijs is marktconform voor het formaat en de locatie.

Hoe is de buurt Voorhout om in te wonen?

De buurt krijgt een 8,5 van bewoners. Het wordt omschreven als rustig, met een bruisende winkelstraat om de hoek. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen. De stedelijkheid is hoog, maar de nabijheid van parken en de rustige straten zorgen voor een prettige leefomgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat is gemiddeld voor een woning uit 1750. In de buurt heeft 29,6% van de koopwoningen label D of lager. Label D betekent dat de woning niet heel zuinig is, maar ook niet extreem onzuinig. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een modernere woning.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Ekoplaza (364 m) en Albert Heijn (382 m). Ook restaurants, een park en een bibliotheek zijn dichtbij. Het treinstation ligt op 1,3 km. Scholen liggen verder weg, op ruim 2,5 km.

Hoe verhoudt de oppervlakte van 194 m² zich tot andere woningen in de buurt?

Het is aanzienlijk groter dan het buurtgemiddelde van 100 m². In de buurt worden vooral kleinere appartementen aangeboden. Dit appartement biedt dus veel ruimte, wat zeldzaam is in het centrum van Den Haag.

Is de woning geschikt voor een gezin?

Met 194 m² is er voldoende ruimte voor een gezin. De buurt heeft echter relatief weinig gezinnen (155 huishoudens met kinderen). Scholen liggen op 2,5-3,5 km afstand, wat met de fiets of auto goed te doen is. De nabijheid van parken en winkels maakt het praktisch.