Appartement te koop: Hongerlandsedijk 698, Spijkenisse
KopenNissewaardAppartementenHongerlandsedijk 698

Hongerlandsedijk 698

De Dijk, Nissewaard

€ 499.900
Buurt De Dijk, SpijkenisseBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor senioren
58% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruim appartement met energielabel A++

Dit appartement aan de Hongerlandsedijk in Spijkenisse is een verrassend ruime woning met 118 m² woonoppervlak. Het bouwjaar 2010 en het energielabel A++ maken het een zeer zuinige woning. De prijs van €499.900 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar de extra ruimte en het energielabel verklaren dat. Bekijk ook andere appartementen in Nissewaard voor een vergelijking.

De Dijk: een rustige buurt

De woning ligt in de buurt De Dijk, een rustige wijk in Spijkenisse. De buurt telt 1.560 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Er zijn relatief veel eenpersoonshuishoudens. De sfeer is er kalm en groen. Meer over de buurt De Dijk lees je op de buurtpagina.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk op 7 minuten lopen, of Albert Heijn op 8 minuten. Ook scholen zijn dichtbij: obs De Piramide, locatie Elementen is op loopafstand, en o.s.g. De Ring van Putten op 8 minuten. De gemeente Nissewaard biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aangeboden via meerdere makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Herk Makelaars en Den Rooijen & Van Herk Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 499.900
Prijs per m²€ 4.236
Woonoppervlakte118m²
Perceeloppervlakte7768m²
Bouwjaar2010
EnergielabelA++
BuurtDe Dijk
WijkDe Elementen
GemeenteNissewaard

Locatie

Hongerlandsedijk 698, Spijkenisse

Buurt statistieken

Gegevens uit De Dijk

Inwoners1.560
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit De Dijk

Woningvoorraad896
Gem. WOZ-waarde€ 358.000
Koopwoningen53%
Huurwoningen47%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Dirk
Damstraat 27
723m
Albert Heijn
Nieuwstraat 370
822m
Lidl
Lengweg 153
1085m

Scholen

52 binnen 5 km

obs De Piramide, locatie Elementen
Basisonderwijs · 171 leerlingen
759m
o.s.g. De Ring van Putten
Voortgezet onderwijs · 1133 leerlingen
849m
Gelinck School Spijkenisse - iHub onderwijs
Speciaal onderwijs · 110 leerlingen
966m

Veelgestelde vragen

Over Hongerlandsedijk 698, Spijkenisse

Welk energielabel heeft Hongerlandsedijk 698?

De woning aan Hongerlandsedijk 698 in Spijkenisse heeft energielabel A++.

Is €499.900 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €499.900 ligt boven de gemiddelde koopprijs in de buurt (€473.333) en de mediaan (€475.000). Wel is dit appartement met 118 m² aanzienlijk groter dan het buurtgemiddelde van 91 m², en heeft het een uitstekend energielabel A++. De prijs per m² is met €4.236 iets lager dan het buurtgemiddelde van €5.200 per m², dus de prijs is marktconform voor de extra ruimte en kwaliteit.

Hoe hoog zijn de energiekosten bij label A++?

Energielabel A++ is het best mogelijke label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. De stookkosten en elektriciteitsrekening zullen laag zijn, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens. Je kunt rekenen op een minimale energierekening vergeleken met oudere woningen.

Wat voor type buurt is De Dijk?

De Dijk is een rustige buurt in Spijkenisse met veel oudere inwoners (910 van de 1.560 inwoners is 65+). Er zijn weinig kinderen en veel eenpersoonshuishoudens. De buurt heeft een groen karakter en is niet erg stedelijk, ondanks een hoge omgevingsadressendichtheid. Het is een veilige buurt met slechts 20 misdrijven per jaar.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is obs De Piramide, locatie Elementen op 759 meter (ongeveer 8 minuten lopen). Voor voortgezet onderwijs is o.s.g. De Ring van Putten op 849 meter. Ook is er speciaal onderwijs (Gelinck School) op 966 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 15,5 km afstand. Dat is relatief ver, dus voor treinreizen ben je aangewezen op de auto of bus.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt De Dijk stonden woningen gemiddeld 49 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een normale tot korte looptijd, wat aangeeft dat de woningen redelijk snel van de hand gaan. Er zijn momenteel slechts 3 koopwoningen beschikbaar in de buurt.