Huis kopen›Harderwijk›Appartementen›Jan Luykenlaan 76

Jan Luykenlaan 76

Stadsdennen Noord · 3842 LP Harderwijk

€ 317.500
Buurt Stadsdennen Noord, Harderwijk
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Albert Heijn op 483m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een nieuw appartement in Stadsdennen Noord

Dit appartement uit 2023 staat in Stadsdennen Noord, een rustige wijk in Harderwijk. Met een energielabel A++ en een warmtepomp is dit een zuinig huis. De vraagprijs van €317.500 ligt 17% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €382.100, en daarmee is de prijs scherp. Vergelijk je dit met andere appartementen in Harderwijk, dan is dit een instap in een moderne woning.

De woning zelf

De woning heeft 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer, en één badkamer. Het is een bovenwoning op de tweede woonlaag, met een woonoppervlak van 45 m² volgens de makelaar. De BAG-registratie geeft 46 m² op. Het appartement is volledig geïsoleerd en heeft vloerverwarming door het hele huis. Er is een balkon en je hebt volle eigendom. De VvE-bijdrage is €142,49 per maand.

De buurt Stadsdennen Noord

Met ruim 2.300 inwoners is dit een buurt met veel gezinnen en jonge mensen. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,3, op basis van drie beoordelingen. Een bewoner zegt: "k woon hier al me hele leven en t is altijd leuk geweest". Een ander noemt het "prima". De meeste woningen hier zijn na 2010 gebouwd, net als dit appartement. Meer over de buurt Stadsdennen Noord.

Voorzieningen en bereikbaarheid

Om de hoek zit huisartspraktijk P.A.J. Buis en de Service Apotheek Greidanus. Boodschappen doe je bij Albert Heijn op 444 meter of Aldi op 560 meter. Basisschool Dominicus Savio en CBS de Schakel liggen beide op 441 meter. De bushalte Harderwijk, Couperuslaan is op 192 meter met lijnen 104, 206 en 513. Treinstation Harderwijk ligt op 942 meter. Dit alles binnen de gemeente Harderwijk.

WOZ en risico-indicaties

De WOZ-waarde is €249.000, peildatum 1 januari 2025. De vraagprijs ligt 28% boven de WOZ-waarde. In vijf jaar tijd steeg de WOZ-waarde van €217.000 naar €249.000. Wat betreft risico's: de geluidsbelasting van wegverkeer is 60 dB, boven de norm. Het funderingsrisico is laag, en het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Bij hevige regen is er een gemiddelde kans op wateroverlast. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Randmeer Makelaars op Funda.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusVerkocht onder voorbehoud
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds8 september 2026
Datum ontdekt9 september 2026

Prijs

Vraagprijs€ 317.500
Prijs per m²€ 6.902
VvE-bijdrage€ 142,49 p.m.
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 249.000

Energie

EnergielabelA++
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingGehele vloerverwarming en warmtepomp
Bespaar tot € 400 op je energierekeningIndependeren

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte45 m²
ObjectoppervlakteKadaster46 m²
Inhoud154 m³

Indeling

Kamers2
Slaapkamers1
Badkamers1
Woonlagen1
Gelegen op2e woonlaag

Bouw

Soort woningBovenwoning (appartement)
Bouwjaar2023
Type omgevingIn woonwijk

Buitenruimte

BalkonBalkon aanwezig
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2023 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Jan Luykenlaan 76, Harderwijk

Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?

De vraagprijs van €317.500 ligt 28% boven de WOZ-waarde van €249.000, die is vastgesteld op 1 januari 2025. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. In de afgelopen vijf jaar is de WOZ-waarde gestegen van €217.000 naar €249.000. De vraagprijs is dus hoger dan de laatste taxatie, maar de markt kan inmiddels anders liggen.

Wat is de indeling van dit appartement?

Het appartement heeft 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer, en één badkamer. Het is een bovenwoning op de tweede woonlaag, met een woonoppervlak van 45 m² volgens de makelaar. De BAG-registratie geeft 46 m² op. Er is een balkon en de woning is volledig geïsoleerd. De verwarming gaat via vloerverwarming en een warmtepomp.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A++, een zuinig label. Dat betekent dat je relatief lage energiekosten kunt verwachten. De woning heeft een warmtepomp en vloerverwarming, wat bijdraagt aan het zuinige karakter. Het label zegt niets over de bouwkundige staat, maar het is een indicatie van de energieprestatie van de woning.

Hoe zit het met de geluidsbelasting in deze buurt?

De geluidsbelasting van wegverkeer is 60 dB, wat boven de geluidsnorm ligt. Spoorweglawaai is 37 dB en vliegverkeer 14 dB, beide onder de norm. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen metingen aan deze specifieke woning. De wegverkeersgeluid is hoger dan de norm, maar of je daar in de praktijk last van hebt, hangt af van de exacte ligging.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je huisartspraktijk P.A.J. Buis op 215 meter en Service Apotheek Greidanus op 253 meter. Boodschappen kun je doen bij Albert Heijn op 444 meter, Aldi op 560 meter of Boni op 590 meter. Basisschool Dominicus Savio en CBS de Schakel liggen beide op 441 meter. Treinstation Harderwijk is op 942 meter.

Hoe is het openbaar vervoer geregeld?

De dichtstbijzijnde bushalte is Harderwijk, Couperuslaan op 192 meter, met lijnen 104, 206 en 513. Op 310 meter ligt halte Harderwijk, Selhorstweg met meer lijnen, waaronder 1, 104, 111, 142, 144, 147, 207 en 513. Treinstation Harderwijk ligt op 942 meter. De haltes zijn dus goed bereikbaar, maar de frequentie van de bussen is niet vermeld.

Wat is de VvE-bijdrage en wat houdt dat in?

De VvE-bijdrage is €142,49 per maand. Dit is een bijdrage voor het onderhoud van de gemeenschappelijke delen van het gebouw, zoals de galerij, het dak en de gevel. De hoogte van de bijdrage is vastgesteld door de Vereniging van Eigenaren. Wat er precies in de VvE-stukken staat, staat niet in de advertentie.

Hoe is de buurt Stadsdennen Noord?

Stadsdennen Noord heeft ruim 2.300 inwoners, met veel gezinnen en jonge mensen. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,3, op basis van drie beoordelingen. Een bewoner zegt: "k woon hier al me hele leven en t is altijd leuk geweest". De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd, wat de buurt een modern karakter geeft.

Wat is het funderingsrisico voor deze woning?

Het funderingsrisico is laag, volgens de openbare risicodata op adresniveau. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning. Een laag risico betekent dat de kans op funderingsproblemen klein is, maar het is geen garantie. Verder is het overstromingsrisico laag, zowel nu als in 2050.

Hoe groot is dit appartement vergeleken met andere in de buurt?

Het woonoppervlak is 45 m² volgens de makelaar, terwijl het buurtgemiddelde voor koopwoningen 83 m² is. Dat betekent dat dit appartement 46% kleiner is dan het gemiddelde. De vraagprijs per m² is €7.056, gebaseerd op de makelaarsopgave. Dit is een compact appartement.