Appartement te koop: Nieuwe Parklaan 101C, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenNieuwe Parklaan 101C

Nieuwe Parklaan 101C

Westbroekpark, Den Haag

€ 1.150.000
Buurt Westbroekpark, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 159m²
159m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 480m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
49% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Nieuwe Parklaan

Dit royale appartement van 159 m² aan de Nieuwe Parklaan 101C ademt rust en klasse. Het bouwjaar 1982 zorgt voor een solide basis, terwijl de ligging in het groene Westbroekpark direct een vakantiegevoel geeft. Met een vraagprijs van €1.150.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor wie zoekt naar een ruim appartement in een van de mooiste buurten van Den Haag, is het een marktconforme prijs. Vergelijk het met andere appartementen in Den Haag om een beeld te krijgen.

De buurt Westbroekpark

Westbroekpark is een oase van rust, vlak bij het centrum. De enige bewoner die een review achterliet, noemt het een 'Perfect gezind biirt' en zegt: 'Hele rustige buurt met alles wat een gezin nodig zou moeten hebben dichtbij.' De buurt telt ruim 1.000 inwoners, met een opvallend hoog aandeel 65-plussers (bijna de helft). De buurt Westbroekpark staat bekend om zijn ruime opzet en groene karakter.

Leven in de straat

's Ochtends haal je verse broodjes bij Albert Heijn, om de hoek op 480 meter. Voor de dagelijkse boodschappen is Hoogvliet op 957 meter ook een optie. Kinderen kunnen naar de Bloemcampschool, een basisschool op 5 kilometer afstand, iets verder weg, maar de rustige omgeving maakt de fietsrit aangenaam. De gemeente Den Haag biedt daarnaast volop voorzieningen, van restaurants tot parken.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Lex van Leeuwen Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.150.000
Prijs per m²€ 7.233
Woonoppervlakte159m²
Perceeloppervlakte1245m²
Bouwjaar1982
BuurtWestbroekpark
WijkWestbroekpark en Duttendel
GemeenteDen Haag

Locatie

Nieuwe Parklaan 101C, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.1
Sam
03-01-2025
Perfect gezind biirt

Hele rustige buurt met alles wat een gezin nodig zou moeten hebben dichtbij

Buurt statistieken

Gegevens uit Westbroekpark

Inwoners1.090
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Westbroekpark

Woningvoorraad612
Gem. WOZ-waarde€ 713.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen38%

Supermarkten

50 binnen 5 km

Albert Heijn
Amsterdamsestraat 9
480m
Hoogvliet
Badhuisstraat 401
957m
Albert Heijn
Keizerstraat 342
1013m

Veelgestelde vragen

Over Nieuwe Parklaan 101C, 'S-Gravenhage

Is €1.150.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.150.000 is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs van €625.000 in de buurt. Maar dit appartement is met 159 m² ook ruim twee keer zo groot als de gemiddelde woning in Westbroekpark. De prijs per vierkante meter ligt rond de €7.233, wat gebruikelijk is voor een luxe appartement in deze gewilde buurt.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,5 kilometer afstand. Dat is een flink eind lopen, maar met de fiets of bus ben je er zo. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid, wat betekent dat er veel voorzieningen en haltes in de buurt zijn.

Wat voor soort buurt is Westbroekpark?

Westbroekpark is een rustige, groene buurt met veel oudere bewoners. Van de 1.090 inwoners is bijna de helft 65 jaar of ouder. Er zijn relatief weinig kinderen, maar de buurt wordt gewaardeerd om zijn rust en nabijheid van voorzieningen. De enige review spreekt van een 'perfecte gezinsbuurt'.

Zijn er scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisschool, de Bloemcampschool, ligt op 5 kilometer afstand. Dat is wat verder, maar met de fiets goed te doen. Voor voortgezet onderwijs zijn er scholen zoals Corbulo Tech & Design College op 5,8 kilometer. In de buurt zelf zijn geen scholen op loopafstand.

Hoe veilig is de buurt?

In Westbroekpark zijn in het meest recente jaar 69 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een stedelijke omgeving. De buurt staat bekend als rustig en veilig, mede door het hoge aandeel oudere bewoners en het groene karakter.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt hebben alle woningen energielabel C. Dat is redelijk zuinig, maar niet top. Voor een woning uit 1982 is label C gebruikelijk. Je kunt bij de makelaar vragen naar het exacte label.