Appartement te koop: Oude Dijk 37, Tilburg
KopenTilburgAppartementenOude Dijk 37

Oude Dijk 37

Oude Dijk, Tilburg

€ 789.000
Buurt Oude Dijk, TilburgBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Jumbo op 451m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuw appartement in de Binnenstad

Dit gloednieuwe appartement aan de Oude Dijk in Tilburg is een oase van rust midden in de stad. Met 115 m² woonoppervlak en een energielabel A+++ is het niet alleen ruim, maar ook bijzonder zuinig. De woning uit 2024 is afwerking naar eigen smaak, en met een vraagprijs van €789.000 is dat aan de hoge kant voor een appartement in Tilburg. Bekijk ook andere appartementen in Tilburg voor een vergelijking.

Buurt Oude Dijk

De buurt Oude Dijk is een levendige wijk in het hart van Tilburg. Het is een dichtbevolkte buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud. De meeste woningen zijn appartementen, en de sfeer is stedelijk en dynamisch. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een buurt is met een jonge populatie en veel voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de Jumbo om de hoek (twee straten verder) of bij de Albert Heijn op tien minuten lopen. Voor de kinderen is Kindcentrum De Triangel op loopafstand, en het Odulphuslyceum voor voortgezet onderwijs ligt ook vlakbij. De gemeente Tilburg biedt daarnaast volop parken, restaurants en een treinstation op vijftien minuten lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kern Makelaars Tilburg aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 789.000
Prijs per m²€ 6.861
Woonoppervlakte115m²
Perceeloppervlakte897m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA+++
BuurtOude Dijk
WijkBinnenstad
GemeenteTilburg

Locatie

Oude Dijk 37, Tilburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Oude Dijk

Inwoners820
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

43 binnen 5 km

Jumbo
Lieve Vrouweplein 11-12
451m
Zapolski
Trouwlaan 27
460m
Aldi
Transvaalplein 45
501m

Scholen

65 binnen 5 km

Kindcentrum De Triangel
Basisonderwijs · 283 leerlingen
477m
VSO Parcours
Speciaal onderwijs · 168 leerlingen
745m
SBO Zonnesteen
Speciaal onderwijs · 166 leerlingen
790m

Veelgestelde vragen

Over Oude Dijk 37, Tilburg

Welk energielabel heeft Oude Dijk 37?

De woning aan Oude Dijk 37 in Tilburg heeft energielabel A+++.

Is €789.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €789.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Tilburg. Het is een nieuwbouwwoning met een zeer zuinig energielabel (A+++), wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare appartementen in de buurt zijn vaak goedkoper, maar nieuwbouw en de centrale ligging in de Binnenstad kunnen de meerprijs rechtvaardigen.

Hoe is de buurt Oude Dijk om in te wonen?

Oude Dijk is een stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen, en de sfeer is levendig. De buurt heeft een hoge bevolkingsdichtheid en veel appartementen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A+++, het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten als gevolg. Je hoeft niet te rekenen op hoge energierekeningen, al zijn de exacte bedragen afhankelijk van je gebruik.