Stationsstraat 32E
Ermelo - Centrum, Ermelo
Een ruime maisonnette midden in Ermelo
Deze maisonnette aan de Stationsstraat ligt in het hart van Ermelo, waar winkels en het station op loopafstand zitten. Met een vraagprijs van €579.000 is de prijs marktconform ten opzichte van het buurtgemiddelde van €584.095. Het is een van de appartementen in Ermelo die momenteel te koop staan.
De woning zelf
Deze woning uit 2002 heeft vijf kamers, waarvan drie slaapkamers, en twee badkamers verdeeld over twee woonlagen. De makelaar geeft een woonoppervlakte van 134 m² op, terwijl de BAG-registratie 188 m² vermeldt. De woning heeft een balkon en een parkeerplaats, en is volgens de makelaar volledig geïsoleerd met HR-glas. De cv-ketel zorgt voor de verwarming en de VvE-bijdrage is €138,94 per maand.
Leven in het centrum
Met bijna 3.000 inwoners en relatief veel 65-plussers is dit een levendige dorpskern. Bewoners van de buurt Ermelo - Centrum geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,55. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt om in te mogen wonen met een hoop voorzieningen op loopafstand." Een ander noemt het "Prima, nette mensen." De meeste huishoudens bestaan uit één persoon, en er zijn meer huishoudens zonder kinderen dan met kinderen.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De Lidl ligt op 163 meter, de Albert Heijn op 363 meter en de PLUS op 496 meter, dus boodschappen doe je hier om de hoek. Basisschool Irene zit op 410 meter en de huisartsenpraktijk Gunneweg-Groot op 494 meter. De apotheek De Witte Pauw vind je op 205 meter. Buslijn 501 stopt bij halte Ermelo, Molenaarsplein op 157 meter, en het treinstation Ermelo ligt op 860 meter. De gemeente Ermelo biedt daarmee een complete basis voor dagelijks leven.
Risico-indicaties op adresniveau
De risicodata op adresniveau geven een laag funderingsrisico op zandgrond. De geluidsbelasting van wegverkeer is 59 dB Lden, boven de norm, terwijl spoorweglawaai met 30 dB Lden onder de norm blijft. Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050, en ook wateroverlast bij hevige regen is laag. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 als gemiddeld ingeschat. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Nijeborgh Makelaardij op Funda aangeboden.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
Veelgestelde vragen
Over Stationsstraat 32E, Ermelo
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot andere woningen in de buurt?
De vraagprijs van €579.000 is marktconform ten opzichte van het gemiddelde van €584.095 voor te koop staande woningen in de buurt. De gemiddelde vraagprijs per m² in de buurt is €5.180, terwijl deze woning op €4.321 per m² zit op basis van de makelaar-opgave. Er staan momenteel 21 woningen te koop in de buurt, met prijzen die uiteenlopen van €329.500 tot €1.950.000.
Wat is de indeling van deze woning?
Deze maisonnette uit 2002 heeft vijf kamers, waaronder drie slaapkamers en twee badkamers, verdeeld over twee woonlagen. De woning heeft een balkon en een parkeerplaats. Volgens de makelaar is de woning volledig geïsoleerd met HR-glas en is er een cv-ketel aanwezig. De VvE-bijdrage bedraagt €138,94 per maand.
Hoe zit het met het funderingsrisico op dit adres?
De openbare risicodata op adresniveau geven een lage indicatie voor het funderingsrisico, met zand als bodemsoort. Dit is een indicatie op gebiedsniveau en geen inspectie van deze specifieke woning. Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050, en ook wateroverlast bij hevige regen wordt als laag ingeschat.
Welke voorzieningen liggen er in de buurt?
De Lidl ligt op 163 meter, de Albert Heijn op 363 meter en de PLUS op 496 meter. Basisschool Irene zit op 410 meter en de huisartsenpraktijk Gunneweg-Groot op 494 meter. De apotheek De Witte Pauw vind je op 205 meter. Buslijn 501 stopt bij halte Ermelo, Molenaarsplein op 157 meter, en het treinstation Ermelo ligt op 860 meter.
Hoe beoordelen bewoners de buurt?
Bewoners van de gemeente Ermelo geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,55 op basis van tien beoordelingen. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt om in te mogen wonen met een hoop voorzieningen op loopafstand." Een ander noemt het "Prima, nette mensen." De beoordelingen gaan over de gemeente, niet specifiek over deze buurt.
Wat is het energielabel en wat betekent dat?
Deze woning heeft energielabel A+, een zuinig label. Dat betekent dat je relatief lage energiekosten kunt verwachten. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning. Volgens de makelaar is de woning volledig geïsoleerd met HR-glas, wat bijdraagt aan een zuinig energieverbruik.
Hoe is de geluidssituatie rondom deze woning?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 59 dB Lden, boven de geluidsnorm, volgens gegevens uit 2022. De geluidsbelasting van spoorweglawaai is 30 dB Lden, niet boven de norm, volgens gegevens uit 2023. Dit zijn indicaties op adresniveau uit de Atlas Leefomgeving, geen metingen ter plaatse.





