Appartement te koop: Wilhelminaplein 26B, Roermond
KopenRoermondAppartementenWilhelminaplein 26B

Wilhelminaplein 26B

Binnenstad, Roermond

€ 352.500
Buurt Binnenstad, RoermondBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 166m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Dit appartement aan het Wilhelminaplein in Roermond ademt stadsleven. Het is een rustige plek midden in de Binnenstad, met een energielabel A++++ dat garant staat voor lage energiekosten. Met 69 m² woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €352.500 is scherp vergeleken met andere appartementen in Roermond, die gemiddeld €431.153 kosten.

## De buurt Binnenstad is dichtbevolkt en levendig, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud. Het is een plek waar je de stad voelt, met winkels en horeca om de hoek. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers spreken voor zich: een hoge stedelijkheidsgraad en veel voorzieningen binnen handbereik.

Doordeweeks haal je je brood bij Albert Heijn, twee straten verder, of loop je naar Jumbo voor de boodschappen. Voor de kinderen is PCB Willem de Zwijger om de hoek, en Basisschool De Steenen Brug op tien minuten lopen. De gemeente Roermond biedt daarnaast een breed scala aan scholen en voorzieningen.

## Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via AB & P Vaassen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 352.500
Prijs per m²€ 5.109
Woonoppervlakte69m²
Perceeloppervlakte1022m²
Bouwjaar1994
EnergielabelA++++
BuurtBinnenstad
WijkCentrum
GemeenteRoermond

Locatie

Wilhelminaplein 26B, Roermond

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners6.060
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad

Woningvoorraad4.138
Gem. WOZ-waarde€ 252.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen75%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Albert Heijn
Godsweerdersingel 74
166m
Jumbo
Roersingelpassage 5
599m
Aldi
Nassaustraat 78
836m

Scholen

32 binnen 5 km

PCB Willem de Zwijger
Basisonderwijs · 134 leerlingen
599m
Basisschool De Steenen Brug
Basisonderwijs · 202 leerlingen
935m
Wings Roermond
Voortgezet onderwijs · 614 leerlingen
1110m

Veelgestelde vragen

Over Wilhelminaplein 26B, Roermond

Welk energielabel heeft Wilhelminaplein 26B?

De woning aan Wilhelminaplein 26B in Roermond heeft energielabel A++++.

Is €352.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs ligt 18% onder de gemiddelde vraagprijs van €431.153 in de buurt. De mediaanprijs in Binnenstad is €359.800, dus dit appartement zit daar net onder. Het is een scherpe prijs voor een woning met energielabel A++++ in het centrum van Roermond.

Hoe groot is dit appartement en is dat gebruikelijk in de buurt?

Het appartement heeft 69 m² woonoppervlak, wat kleiner is dan het buurtgemiddelde van 163 m². Dat komt doordat in de Binnenstad veel grotere woningen staan, waaronder eengezinswoningen. Voor een appartement in het centrum is 69 m² echter een prima maat.