Hoekwoning te koop: Beukenkampstraat 67, Den Helder
KopenDen HelderHoekwoningenBeukenkampstraat 67

Beukenkampstraat 67

Visbuurt, Den Helder

€ 245.000
Buurt Visbuurt, Den HelderBekijk buurt
Vomar op 108m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Den Helder

Deze hoekwoning uit 1930 aan de Beukenkampstraat heeft een authentieke uitstraling en een flinke oppervlakte van 118 m². Met een perceel van 175 m² is er zowel binnen als buiten ruimte. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat er nog stappen te zetten zijn op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €245.000 is marktconform voor een woning van dit type in de buurt. Bekijk ook andere hoekwoningen in Den Helder voor een vergelijking.

Visbuurt: rustig en gezellig

De Visbuurt is een rustige buurt met een mix van bewoners. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,14. Een bewoner zegt: "Woon hier met veel plezier gezellige straat leuke mensen staan als het nodig is voor je klaar." Een ander noemt het "Calm and a bit loud at some times" en wijst op parkeerproblemen rond een park en school. In de buurt wonen veel een- en tweepersoonshuishoudens, en de sfeer is gemoedelijk. Lees meer over de buurt Visbuurt.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Vomar, die naast de deur zit. Ook Albert Heijn is twee straten verder. Basisscholen zijn er volop: IKC de Optimist en Dr. J.P. Thijsse zitten allebei op loopafstand. Het treinstation is tien minuten lopen. De gemeente Den Helder biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Coltof Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 245.000
Prijs per m²€ 2.076
Woonoppervlakte118m²
Perceeloppervlakte175m²
Bouwjaar1930
EnergielabelD
BuurtVisbuurt
WijkStad binnen de Linie-Oost
GemeenteDen Helder

Locatie

Beukenkampstraat 67, Den Helder

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

7.7
Qori B.verschoor
17-01-2025
Calm and a bit loud at some times

pretty good though sometimes there's not enough parking spots in this neighborhood due to it being in spots park and a school

8.6
D
18-09-2024
Gezellig

Woon hier met veel plezier gezellige straat leuke mensen staan als het nodig is voor je klaar

Buurt statistieken

Gegevens uit Visbuurt

Inwoners2.380
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Visbuurt

Woningvoorraad1.276
Gem. WOZ-waarde€ 159.000
Koopwoningen64%
Huurwoningen36%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Vomar
Vijzelstraat 191
108m
Albert Heijn
Meeuwenstraat 2
563m
Albert Heijn
Julianaplein 9
884m

Scholen

26 binnen 5 km

IKC de Optimist
Basisonderwijs · 72 leerlingen
125m
Dr. J.P. Thijsse
Basisonderwijs · 220 leerlingen
189m
IKC Driemaster
Basisonderwijs · 95 leerlingen
583m

Veelgestelde vragen

Over Beukenkampstraat 67, Den Helder

Welk energielabel heeft Beukenkampstraat 67?

De woning aan Beukenkampstraat 67 in Den Helder heeft energielabel D.

Is €245.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €245.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs in de Visbuurt (€224.794) en de mediaanprijs (€219.500). Wel is de woning met 118 m² groter dan het buurtgemiddelde van 93 m². De prijs per m² is met €2.077 lager dan het gemiddelde van €2.584 in de buurt. Het is dus een redelijke prijs voor een royale hoekwoning.

Hoe is de buurt Visbuurt om in te wonen?

De Visbuurt scoort gemiddeld een 8,14 van bewoners. Ze waarderen de gezelligheid en de behulpzame buren. Een aandachtspunt is dat parkeren soms lastig kan zijn door een nabijgelegen park en school. De buurt is rustig, met veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen. Het is een fijne plek om te wonen, zeker als je van een gemoedelijke sfeer houdt.

Wat is er te doen in de omgeving van de Beukenkampstraat?

De straat ligt dicht bij voorzieningen. Op loopafstand vind je supermarkten zoals Vomar en Albert Heijn, en basisscholen als IKC de Optimist en Dr. J.P. Thijsse. Het treinstation is op 900 meter, dus je bent snel in het centrum van Den Helder. Ook zijn er restaurants, een bibliotheek en een park op loopafstand.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1930?

Een woning uit 1930 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen. Het energielabel D geeft aan dat isolatie en verwarming mogelijk aandacht nodig hebben. Denk aan het vervangen van enkel glas of het isoleren van het dak.

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in de Visbuurt?

Op dit moment staan er 7 koopwoningen te koop in de Visbuurt, waarvan deze hoekwoning er één is. De gemiddelde vraagprijs is €236.500, met een range van €160.000 tot €399.000. Het aanbod is dus beperkt, maar er is keuze in verschillende prijsklassen.

Hoe veilig is de Visbuurt?

In de Visbuurt zijn in de laatste periode 120 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer geeft een indicatie, maar het is goed om te weten dat de buurt over het algemeen als rustig wordt ervaren. Bewoners noemen de sfeer gezellig en de mensen behulpzaam. Voor een actueel beeld kun je de politiecijfers raadplegen.