Kopen›Meppel›Hoekwoningen›Hogestuk 26

Hogestuk 26

Veldenbuurt, Meppel

€ 455.000
Buurt Veldenbuurt, MeppelBuurt
Ruim woonoppervlak van 152m²
152m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 255m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in een rustige Meppelse buurt

Deze hoekwoning aan de Hogestuk 26 staat in de Veldenbuurt, een buurt in Meppel waar het rustig wonen is. Met een vraagprijs van €455.000 ligt de prijs 19% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €564.625, wat deze woning scherp geprijsd maakt. De woning is gebouwd in 1987 en heeft energielabel C. Benieuwd naar andere hoekwoningen in Meppel?

Een woning met zes kamers verdeeld over drie woonlagen

De woning telt zes kamers, waaronder vier slaapkamers en één badkamer, verdeeld over drie woonlagen. De inhoud van de woning is 464 m³. Volgens de BAG-registratie is de woonoppervlakte 152 m², terwijl de makelaar 134 m² opgeeft. Het perceel is volgens beide bronnen 256 m².

Veldenbuurt: een buurt met veel 65-plussers

Met ruim 2.000 inwoners en relatief veel 65-plussers is dit een rustige buurt. Bewoners van de gemeente Meppel geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,46. Een bewoner zegt: "In de rij waar ik woon is een gezellige kant van de straat elk zomer zitten we wel samen buiten". Een ander noemt het "een heerlijk rustige kinderbuurt! Gezellig en schoon!". De buurt Veldenbuurt heeft een woningvoorraad van 931 woningen, waarvan 80% koopwoningen.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De Albert Heijn ligt op 255 meter, om de hoek dus. Kindcentrum Anne Frank is op 299 meter, twee straten verder. Huisartsenpraktijk Oosterboer, praktijk Brinkman zit op 645 meter en BENU Apotheek Oosterboer op 647 meter. Het ziekenhuis Isala Meppel is op 939 meter. De bushalte Meppel, Ziekenhuis met lijnen 34, 134 en 592 is op 927 meter. Het treinstation Meppel ligt op 1,4 kilometer. De risicodata op adresniveau geven een geluidsbelasting van 49 dB Lden door wegverkeer, boven de geluidsnorm, en 39 dB Lden door spoorweglawaai, niet boven de norm. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Het overstromingsrisico is gemiddeld, zowel nu als in 2050, en ook wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld. Hittestress is nu laag, maar in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Santen Makelaardij aangeboden.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds28 september 2026

Prijs

Vraagprijs€ 455.000
Prijs per m²€ 2.993
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 409.000

Energie

EnergielabelC
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel en heteluchtverwarming
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte134 m²
ObjectoppervlakteKadaster152 m²
Perceeloppervlakte256 m²
Inhoud464 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers6
Slaapkamers4
Badkamers1
Woonlagen3

Bouw

Soort woningHuis
Bouwjaar1987

Buitenruimte

TuinAchtertuin (87 m²) en voortuin
Ligging tuinZuiden
GarageAangebouwde stenen garage

Ligging

GemeenteMeppel
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Hogestuk 26, Meppel

Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot andere woningen in de buurt?

De vraagprijs van €455.000 ligt 19% onder de gemiddelde vraagprijs van €564.625 in de Veldenbuurt. Woningen in deze buurt worden gemiddeld in 15 dagen verkocht. De prijs per vierkante meter is €3.396, op basis van de makelaar-opgave van 134 m².

Hoeveel kamers en slaapkamers heeft deze woning?

De woning heeft zes kamers, waaronder vier slaapkamers en één badkamer, verdeeld over drie woonlagen. De inhoud is 464 m³. Volgens de BAG-registratie is de woonoppervlakte 152 m², terwijl de makelaar 134 m² opgeeft.

Hoe zit het met het funderingsrisico op dit adres?

Het funderingsrisico op dit adres is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een indicatie op gebiedsniveau op basis van openbare risicodata, geen inspectie van deze specifieke woning.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

De Albert Heijn ligt op 255 meter. Kindcentrum Anne Frank is op 299 meter. Huisartsenpraktijk Oosterboer, praktijk Brinkman zit op 645 meter en BENU Apotheek Oosterboer op 647 meter. Het ziekenhuis Isala Meppel is op 939 meter. De bushalte Meppel, Ziekenhuis met lijnen 34, 134 en 592 is op 927 meter.

Hoe is de buurt Veldenbuurt?

De Veldenbuurt heeft ruim 2.000 inwoners, waarvan 29% 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Meppel geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,46. Een bewoner zegt: "In de rij waar ik woon is een gezellige kant van de straat elk zomer zitten we wel samen buiten".

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel C. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning, maar geeft wel een indicatie van de energiezuinigheid. Bij label C kun je een gemiddelde energiezuinigheid verwachten, maar de daadwerkelijke stookkosten hangen af van je verbruik.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

De dichtstbijzijnde bushalte is Meppel, Ziekenhuis op 927 meter, met buslijnen 34, 134 en 592. Het treinstation Meppel ligt op 1,4 kilometer. Daarmee is de woning per openbaar vervoer bereikbaar, maar de frequentie van de bussen is niet bekend.