Hoekwoning te koop: Regenwulp 14, Muiderberg
KopenGooise MerenHoekwoningenRegenwulp 14

Regenwulp 14

Buitendijken Muiderberg, Gooise Meren

€ 600.000
Buurt Buitendijken Muiderberg, MuiderbergBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Muiderberg

Deze hoekwoning aan de Regenwulp 14 staat in een rustige, groene buurt van Muiderberg. Met 112 m² woonoppervlak en een perceel van 119 m² biedt de woning een fijne indeling. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energierekening. De vraagprijs van €600.000 is marktconform voor hoekwoningen in Gooise Meren.

Buitendijken Muiderberg

De buurt Buitendijken Muiderberg is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is een plek waar je de buren kent en kinderen veilig buiten kunnen spelen. De buurt heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt is niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 461 adressen per km².

Leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij de SPAR, om de hoek op 710 meter. Voor de dagelijkse boodschappen is er ook een Albert Heijn op 3 km afstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Meerstroom, twee straten verder op 246 meter. Voor het voortgezet onderwijs moeten ze iets verder, naar het Poort Lyceum op 2,9 km. De gemeente Gooise Meren biedt een fijne mix van rust en bereikbaarheid.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder E.P. Vlaanderen Makelaardij B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt31 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 600.000
Prijs per m²€ 5.357
Woonoppervlakte112m²
Perceeloppervlakte119m²
Bouwjaar1991
EnergielabelB
BuurtBuitendijken Muiderberg
WijkMuiden
GemeenteGooise Meren

Locatie

Regenwulp 14, Muiderberg

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitendijken Muiderberg

Inwoners1.205
Mannen49%
Vrouwen50%

Supermarkten

7 binnen 5 km

SPAR
Dorpsstraat 25
710m
Albert Heijn
Hongarijeplaats 2
3037m
PLUS
Evert de Bruijnstraat 78
3116m

Scholen

21 binnen 5 km

De Meerstroom
Basisonderwijs · 268 leerlingen
246m
Openbare Basisschool De Zeeraket
Basisonderwijs · 391 leerlingen
2009m
IKC De Duinvlinder
Basisonderwijs · 249 leerlingen
2015m

Veelgestelde vragen

Over Regenwulp 14, Muiderberg

Welk energielabel heeft Regenwulp 14?

De woning aan Regenwulp 14 in Muiderberg heeft energielabel B.

Is €600.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €600.000 is marktconform voor een hoekwoning van 112 m² met energielabel B in Muiderberg. De woning heeft een perceel van 119 m² en is gebouwd in 1991. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Buitendijken Muiderberg om in te wonen?

Buitendijken Muiderberg is een rustige, niet-stedelijke buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen relatief veel gezinnen en ouderen. De buurt heeft een dorps karakter, met voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool op loopafstand. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,6 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de auto of 20 minuten met de fiets. De bushalte is dichterbij, maar exacte afstanden zijn niet bekend.