Studio te koop: Kinkerstraat 24-4A, Amsterdam
KopenAmsterdamStudio'sKinkerstraat 24-4A

Kinkerstraat 24-4A

Da Costabuurt-Noord, Amsterdam

€ 479.000
Buurt Da Costabuurt-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Vomar op 78m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
46% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een studio in de bruisende Kinkerstraat

Deze studio van 32 m² in de Kinkerstraat 24-4A ademt de energie van Amsterdam. Het is een compacte woning in een karakteristiek pand uit 1888, midden in de levendige Da Costabuurt. Met een vraagprijs van €479.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere studios in Amsterdam.

De buurt: Da Costabuurt-Noord

Da Costabuurt-Noord is een stedelijke wijk met veel jonge mensen en eenpersoonshuishoudens. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor het centrum van Amsterdam. Op basis van de beschikbare gegevens is er geen bewonersreview om te citeren. De buurt Da Costabuurt-Noord heeft een mix van koop- en huurwoningen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Vomar op 78 meter, of naar Dirk of Ekoplaza op twee straten verder. OBS Leonardo da Vinci is om de hoek voor basisonderwijs, en Huygens College voor voortgezet onderwijs op vijf minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Linger OG Makelaars en Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 479.000
Prijs per m²€ 14.969
Woonoppervlakte32m²
Perceeloppervlakte117m²
Bouwjaar1888
BuurtDa Costabuurt-Noord
WijkDa Costabuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Kinkerstraat 24-4A, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Da Costabuurt-Noord

Inwoners4.805
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Da Costabuurt-Noord

Woningvoorraad2.719
Gem. WOZ-waarde€ 605.000
Koopwoningen31%
Huurwoningen68%

Supermarkten

152 binnen 5 km

Vomar
Kinkerstraat 34
78m
Dirk
Bilderdijkstraat 126
279m
Ekoplaza
Elandsgracht 118
279m

Scholen

218 binnen 5 km

OBS Leonardo da Vinci
Basisonderwijs · 185 leerlingen
131m
Huygens College
Voortgezet onderwijs · 401 leerlingen
383m
14e Montessorischool De Jordaan
Basisonderwijs · 372 leerlingen
448m

Veelgestelde vragen

Over Kinkerstraat 24-4A, Amsterdam

Is €479.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €479.000 ligt ongeveer 20% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€597.000). De mediaanprijs in Da Costabuurt-Noord is €537.500. Omdat deze studio met 32 m² kleiner is dan het buurtgemiddelde van 68 m², is de prijs per m² (€14.969) wel hoger dan het buurtgemiddelde van €8.871. De prijs lijkt marktconform voor een studio in deze populaire buurt.

Hoe is de buurt Da Costabuurt-Noord om in te wonen?

Da Costabuurt-Noord is een zeer stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel jonge mensen tussen 25 en 45 jaar, en de buurt heeft een hoog aantal eenpersoonshuishoudens. Het is een levendige omgeving met restaurants, winkels en parken in de buurt. Het treinstation ligt op 3 km afstand, maar de tram en bus zijn goed bereikbaar.

Wat is de staat van het energielabel?

In de buurt hebben alle koopwoningen (100%) energielabel A, maar dat zegt niets over deze specifieke studio. Het bouwjaar 1888 kan duiden op minder goede isolatie, maar zonder label kun je hier geen conclusies aan verbinden.

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in de buurt?

Op dit moment staan er 10 koopwoningen te koop in Da Costabuurt-Noord. De gemiddelde vraagprijs is €597.000 en de mediaan €537.500. De gemiddelde verkooptijd is 39 dagen, wat aangeeft dat woningen redelijk snel worden verkocht. Het aanbod is beperkt, dus als je interesse hebt, is het goed om snel te reageren.

Hoe veilig is de Da Costabuurt-Noord?

In de buurt zijn in totaal 457 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer is niet uitgesplitst naar type, maar het is een relatief hoog aantal voor een stedelijke buurt.

Wat voor soort mensen wonen er in de buurt?

De buurt telt 4.805 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,6. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens (1.680) en relatief weinig huishoudens met kinderen (440). De grootste leeftijdsgroep is 25-45 jaar (2.230). Het is dus een buurt met veel jonge alleenstaanden en stellen.