Kopen›Venlo›Tussenwoningen›Baarlosestraat 104

Baarlosestraat 104

Annakamp-Oost, Venlo

€ 439.000
Buurt Annakamp-Oost, VenloBuurt
Ruim woonoppervlak van 168m²
168m² woonoppervlakte
Lidl op 294m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een tussenwoning met karakter in Annakamp-Oost

Deze tussenwoning uit 1906 staat in Annakamp-Oost, een buurt in Venlo waar je met 1.110 inwoners en relatief veel 65-plussers een rustige, gemengde sfeer vindt. Met een vraagprijs van 439.000 euro en een woonoppervlakte van 168 m² volgens de BAG-registratie, ligt de prijs per vierkante meter op 2.613 euro. Vergeleken met andere tussenwoningen in Venlo is dit een marktconforme prijs.

De woning zelf

De woning heeft energielabel A+, een zuinig label. Verder vermeldt de advertentie geen details over de indeling, buitenruimte of installaties. Het bouwjaar 1906 zegt op zichzelf niets over de staat van het huis, maar het is wel een feit dat je mee kunt nemen in je overweging.

Een buurt met een dorps gevoel

Met ruim 1.100 inwoners en een kwart dat 65 jaar of ouder is, voelt Annakamp-Oost als een hechte gemeenschap. Bewoners van de gemeente Venlo geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,97; een van hen zegt: "Ik ervaar hier veel veiligheid. Nooit het gevoel gehad dat ik moest opletten voor mijn veiligheid en de wegen zijn fijn gebouwd." Een ander noemt het "Gezellig met mensen die altijd tijd hebben voor een praatje en altijd hallo ze". De buurt Annakamp-Oost zelf heeft 522 woningen, waarvan 85% eengezinswoningen zijn.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De Lidl ligt op 300 meter. Basisschool de Regenboog zit op 734 meter, en de huisartsenpost en apotheek zijn beide op 748 meter. Buslijn 3 en 811 stoppen op 140 meter bij halte Blerick, Molenbossen-West, en treinstation Blerick ligt op 1,2 kilometer.

Risico-indicaties op adresniveau

Wel zijn er risico-indicaties op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 65 dB Lden, boven de norm, terwijl spoorweglawaai met 42 dB Lden onder de norm blijft. Het funderingsrisico is gemiddeld, een gebiedsindicatie omdat het pand vóór 1970 is gebouwd en 88% van de panden in dit postcodegebied ook vóór 1970 is gebouwd. Bij hevige regen is wateroverlast gemiddeld, het overstromingsrisico is laag, en hittestress is nu laag maar wordt in 2050 gemiddeld.

Bron en aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Uiting Makelaars B.V. aangeboden.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds14 september 2026

Prijs

Vraagprijs€ 439.000
Prijs per m²€ 2.613
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 306.000

Energie

EnergielabelA+
IsolatieDubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte143 m²
ObjectoppervlakteKadaster168 m²
Perceeloppervlakte90 m²
Inhoud578 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers5
Slaapkamers3
Badkamers2
Woonlagen2

Bouw

Soort woningEengezinswoning, tussenwoning
Bouwjaar1906
Type omgevingIn woonwijk

Buitenruimte

TuinAchtertuin

Ligging

GemeenteVenlo
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Baarlosestraat 104, Venlo

Wat is de vraagprijs van deze woning en hoe verhoudt die zich tot de oppervlakte?

De vraagprijs is 439.000 euro. Volgens de BAG-registratie is de woonoppervlakte 168 m², wat neerkomt op 2.613 euro per vierkante meter. De prijs ligt daarmee marktconform voor een tussenwoning in Venlo. De perceeloppervlakte is 90 m². De makelaar vermeldt geen eigen oppervlakte, dus de BAG-cijfers zijn leidend.

Welke woningkenmerken worden in de advertentie genoemd?

De advertentie vermeldt alleen dat het een tussenwoning is met bouwjaar 1906 en energielabel A+. Er worden geen details gegeven over het aantal kamers, slaapkamers, badkamers, tuin, balkon of installaties. Deze informatie staat niet in de advertentie, dus je kunt er op dit moment geen volledig beeld van krijgen.

Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?

De advertentie van Uiting Makelaars B.V. bevat alleen de basisgegevens: woningtype, bouwjaar, energielabel en vraagprijs. Details over indeling, buitenruimte en installaties ontbreken. Dit kan verschillende redenen hebben, maar de reden staat niet in de advertentie. Het is aan jou om te bepalen of je hier genoeg aan hebt.

Hoe zit het met het funderingsrisico op dit adres?

Het funderingsrisico is gemiddeld, volgens openbare risicodata op adresniveau. Dit is een gebiedsindicatie, geen inspectie van deze specifieke woning. De woning is gebouwd in 1906, en 88% van de panden in dit postcodegebied is ook vóór 1970 gebouwd. De bodemsoort is zand. Deze informatie komt van KCAF en geeft een indicatie, niet een definitief oordeel.

Welke voorzieningen liggen in de buurt van deze woning?

Op 300 meter zit een Lidl, en de Jumbo is op 621 meter. Basisschool de Regenboog ligt op 734 meter, en de huisartsenpost en apotheek zijn beide op 748 meter. Buslijn 3 en 811 stoppen op 140 meter bij halte Blerick, Molenbossen-West. Treinstation Blerick ligt op 1,2 kilometer afstand.

Hoe is de buurt Annakamp-Oost om in te wonen?

Annakamp-Oost heeft 1.110 inwoners, waarvan 25% 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Venlo geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,97. Een bewoner zegt: "Ik ervaar hier veel veiligheid" en noemt de wegen fijn gebouwd. Een ander noemt de buurt "Gezellig met mensen die altijd tijd hebben voor een praatje". Er zijn 522 woningen, waarvan 85% eengezinswoningen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A+, een zuinig label. Dit betekent dat je relatief lage energiekosten kunt verwachten in vergelijking met minder zuinige labels. Het label zegt echter niets over de bouwkundige staat van de woning. De woning is uit 1906, maar het label is een indicatie van de energieprestatie, niet van de kwaliteit van het onderhoud.

Hoe is de geluidssituatie rondom deze woning?

De geluidsbelasting van wegverkeer is 65 dB Lden, boven de geluidsnorm, volgens gegevens uit 2022. Spoorweglawaai is 42 dB Lden, onder de norm, volgens gegevens uit 2023. Dit zijn indicaties op adresniveau, geen metingen ter plaatse. Het is aan jou om te bepalen of dit voor jou een probleem is.

Zijn er risico's op wateroverlast of overstroming bij deze woning?

Bij hevige regen is de kans op wateroverlast gemiddeld, volgens de Klimaateffectatlas. Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen garanties voor deze specifieke woning. De gegevens komen uit openbare bronnen en geven een beeld van de omgeving.