Tussenwoning te koop: George Gershwinlaan 15, Amsterdam
KopenAmsterdamTussenwoningenGeorge Gershwinlaan 15

George Gershwinlaan 15

Zuidas-Zuid, Amsterdam

€ 4.000.000
Buurt Zuidas-Zuid, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 225m²
68% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 349m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een stijlvolle tussenwoning in de Zuidas

Deze tussenwoning aan de George Gershwinlaan 15 is een moderne stadsvilla in hartje Amsterdam-Zuid. Met 225 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een ruime en duurzame woning, gebouwd in 2017. De woning ligt in de bruisende Zuidas, waar wonen en werken samenkomen. Met een vraagprijs van €4.000.000 is dit een woning aan de hoge kant, maar dat past bij het formaat en de locatie. Bekijk ook andere tussenwoningen in Amsterdam voor een vergelijking.

De buurt Zuidas-Zuid

De buurt Zuidas-Zuid is een moderne, hoogstedelijke wijk met veel hoogbouw en voorzieningen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "zeer betaalbaar, schoon en veilig. er zijn diverse winkels en restaurants in de omgeving. een gebied voor gezinnen en rustzoekers." De buurt telt 2.650 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud is. Het is een dichtbevolkt gebied met een omgevingsadressendichtheid van 3.846 adressen per km².

Leven in de straat

In de straat vind je een mix van woningen en kantoren. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, op 349 meter afstand, of bij AH to go op 386 meter. Ook Ekoplaza en AH XL zijn binnen loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Merkelbachschool (331 m) en Kindercampus Zuidas (336 m). Het St. Nicolaaslyceum (714 m) biedt voortgezet onderwijs. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk aan voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Broersma Wonen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 4.000.000
Prijs per m²€ 17.778
Woonoppervlakte225m²
Perceeloppervlakte169m²
Bouwjaar2017
EnergielabelA
BuurtZuidas-Zuid
WijkZuidas
GemeenteAmsterdam

Locatie

George Gershwinlaan 15, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
Rodrigo
24-12-2023
Veel goed te wonen

zeer betaalbaar, schoon en veilig. er zijn diverse winkels en restaurants in de omgeving. een gebied voor gezinnen en rustzoekers

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuidas-Zuid

Inwoners2.650
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Zuidas-Zuid

Woningvoorraad1.581
Gem. WOZ-waarde€ 779.000
Koopwoningen24%
Huurwoningen75%

Supermarkten

135 binnen 5 km

Albert Heijn
Peter Schatstraat 65
349m
AH to go
Spoorslag 19
386m
Ekoplaza
Arent Janszoon Ernststraat 665
452m

Scholen

166 binnen 5 km

Merkelbachschool
Basisonderwijs · 238 leerlingen
331m
Kindercampus Zuidas
Basisonderwijs · 366 leerlingen
336m
St. Nicolaaslyceum
Voortgezet onderwijs · 1231 leerlingen
714m

Veelgestelde vragen

Over George Gershwinlaan 15, Amsterdam

Welk energielabel heeft George Gershwinlaan 15?

De woning aan George Gershwinlaan 15 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €4.000.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €4.000.000 ligt fors boven het buurtgemiddelde van €725.000, maar dat komt doordat deze woning met 225 m² veel groter is dan het gemiddelde van 82 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €9.300, terwijl deze woning uitkomt op €17.778 per m². Het is een uniek object in een dure buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 1,1 km afstand, dus op loopafstand. De buurt is zeer stedelijk met een hoge dichtheid, wat betekent dat veel voorzieningen dichtbij zijn.

Wat voor energielabel heeft de woning?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. In de buurt heeft 63,3% van de woningen label A en 36,7% label A+. Dit is een moderne, goed geïsoleerde woning uit 2017.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen zoals Merkelbachschool (331 m) en Kindercampus Zuidas (336 m) zitten om de hoek. Voor voortgezet onderwijs is het St. Nicolaaslyceum op 714 m. Ook is er een internationale school (AICS) op 891 m.

Hoe veilig is de buurt?

Uit de buurtdata blijkt dat er 390 misdrijven zijn geregistreerd in de buurt. Een bewoner noemt de buurt "schoon en veilig". Het is een drukke, stedelijke omgeving met veel voorzieningen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt worden koopwoningen gemiddeld in 79 dagen verkocht. Dat is een indicatie van de markt, maar voor een woning in deze prijsklasse kan de looptijd afwijken.

Broersma Wonen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen