Een tussenwoning met een fijne ligging in Groeneveld
Deze tussenwoning aan de Katie Jansstraat 3 staat in Groeneveld, een wijk in Venlo waar het volgens bewoners prettig wonen is. Met een vraagprijs van €389.000 is de prijs scherp ten opzichte van het gemiddelde in de buurt. De woning uit 1989 heeft een energielabel A en is daarmee een zuinig huis. Het is een van de tussenwoningen in Venlo die nu te koop staan.
Een woning met vijf kamers en een tuin
De woning heeft vijf kamers, waarvan vier slaapkamers, en één badkamer. De woonoppervlakte is volgens de makelaar 127 m², de BAG-registratie komt op 126 m². Binnen is er een cv-ketel en volgens de makelaar is de woning voorzien van dakisolatie, HR-glas en vloerisolatie. Buiten is er een achtertuin van 54 m² op het noorden, bereikbaar via de achterom, en een voortuin. Het perceel is 134 m² groot en de woning is in volle eigendom.
Groeneveld: een sociale buurt met een dorps gevoel
In de buurt Groeneveld wonen zo'n 1.900 mensen, waarvan een kwart 65 jaar of ouder is. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,88, op basis van drie beoordelingen. Een bewoner zegt: "Heel sociaal en betrokken. gezellig veilig. ieder jaar bloembakken in ons hofje die door bepaalde bewoners worden verzorgd en onderhouden." Een ander noemt het "Al het goeie van een dorp net naast het centrum van de stad!"
Voorzieningen en bereikbaarheid om de hoek
De dagelijkse boodschappen kun je doen bij Albert Heijn op 474 meter of Jumbo op 754 meter. Basisschool Groeneveld zit op 308 meter, en de huisarts en apotheek zijn allebei op ongeveer 400 meter te vinden. De bushalte Groenveldsingel op 192 meter wordt bediend door lijnen 4, 5, 83, 383 en 811. Treinstation Venlo ligt op 895 meter. De gemeente Venlo biedt daarmee een complete omgeving.
WOZ en risico-indicaties
De WOZ-waarde is €383.000, vastgesteld op 1 januari 2025. De vraagprijs ligt 2% boven de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 65% gestegen, van €232.000 naar €383.000. Wat betreft risico's: de geluidsbelasting van wegverkeer is 44 dB en van spoorweglawaai 36 dB, beide niet boven de norm. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Het overstromingsrisico is laag, maar wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.
Aanbod en bronnen
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ovida makelaars.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Katie Jansstraat 3, Venlo
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?
De WOZ-waarde van de woning is €383.000, vastgesteld op 1 januari 2025. De vraagprijs van €389.000 ligt 2% boven die waarde. Dat betekent dat de vraagprijs iets hoger is dan de gemeentelijke taxatie, maar het verschil is klein. De WOZ-waarde is overigens geen marktwaarde, maar een indicatie van de waarde op de peildatum.
Wat is de indeling van de woning?
De woning heeft vijf kamers, waaronder vier slaapkamers en één badkamer, verdeeld over twee woonlagen. De woonoppervlakte is volgens de makelaar 127 m², terwijl de BAG-registratie 126 m² aangeeft. Het perceel is 134 m² groot. Buiten is er een achtertuin van 54 m² op het noorden, bereikbaar via de achterom, en een voortuin.
Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?
De woning heeft energielabel A, een zuinig label. Dat betekent dat je relatief lage energiekosten kunt verwachten. Volgens de makelaar is de woning voorzien van dakisolatie, HR-glas en vloerisolatie, en is er een cv-ketel aanwezig. Het label zegt iets over de energiezuinigheid, maar niet over de bouwkundige staat van de woning.
Hoe is de buurt Groeneveld om in te wonen?
Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,88, op basis van drie beoordelingen. Een bewoner zegt: "Heel sociaal en betrokken. gezellig veilig. ieder jaar bloembakken in ons hofje die door bepaalde bewoners worden verzorgd en onderhouden." Een ander noemt het "Al het goeie van een dorp net naast het centrum van de stad!" De buurt telt zo'n 1.900 inwoners, waarvan een kwart 65 jaar of ouder is.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
Op loopafstand vind je Albert Heijn op 474 meter en Jumbo op 754 meter. Basisschool Groeneveld zit op 308 meter, en de huisarts en apotheek zijn beide op ongeveer 400 meter afstand. De bushalte Groenveldsingel op 192 meter wordt bediend door lijnen 4, 5, 83, 383 en 811. Treinstation Venlo ligt op 895 meter.
Wat is het funderingsrisico van deze woning?
Het funderingsrisico op dit adres is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een indicatie op gebiedsniveau op basis van openbare data, geen inspectie van deze specifieke woning. Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld, en hittestress is nu laag maar wordt in 2050 gemiddeld ingeschat.
Hoe is de geluidssituatie rond de woning?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 44 dB Lden, en van spoorweglawaai 36 dB Lden, beide gemeten in 2022 en 2023. Beide waarden liggen niet boven de geluidsnorm. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen metingen op het perceel zelf.
Heeft de woning een tuin?
Ja, de woning heeft zowel een achtertuin als een voortuin. De achtertuin is 54 m² groot en ligt op het noorden, bereikbaar via de achterom. De voortuin ligt aan de straatkant. Het totale perceel is 134 m².





